Žádost o UB

1
Žiadost o UB

Tvůj nick :adamecekDD

Steam ID :STEAM_1:0:212087249

Server, kde si dostal ban :Games-Town.eu | Retakes #2 [!ws,!knife,!gloves]

Admin, který ti dal ban :Thonder

Důvod, proč si byl zabanován:Wallhack

Důvod, proč by si měl dostat unban : dostal jsem ban doslova za nic zabil jsem typka přes smoke a cheatuju na retakes#1 jsem odehral hodně hodin a taky jsem první v tabulce.

Re: Žádost o UB

2
Taak hele poslouchej :-)

-Ban jsi nedostal jen z toho jednoho důkazu, ale taky z tvých dalších playů, ale toto demo stačilo :-)

-Už jsem tě spectoval i já, ale bohužel leavnul jsi a neměl jsem důkaz potom jsem nebyl nějak aktivní

-Všimnul jsem si toho nejen já, ale i ostatní hráči. Máš wallhack, ale uznávám, že se ho snažíš dobře schovávat

proof:
- Celý tým ví o enemy, ale ty jako jediný děláš, že o něm nevíš :D Tohle schovávat nemusíš to by jsi věděl i bez WH

- Víš o všech enemy, ale schováváš to tak, že se díváš kde ty enemy byt nemůžou (např.: díváš se na ct jestli tam není enemy, ale přitom tvůj teamm8 je sám na ct :D)

-Neskutečné prefires máš teda ngl, na pozičky kde by nikdo nikdy nestál, ale ty o tom hráči prostě víš :-)

-Víš o hráči který je daleko tak na něho nemíříš a nic, děláš že o něm nevíš, ale jak už se začne přibližovat k tobě tak o něm najednou víš a čteš ho jako knihu :D

-Důvod unbanu stojí za hovno tak jako to, že musíš cheatovat v online hře, spíše dělej online školu díky

-ŽÁDNY UNBAN NEBUDE


//LOCK diky

Re: Žádost o UB

3
Taak hele poslouchej :)
Sorry za to ze jsem opatrnej a checkuju všechny pozice .
ale ja vím to ze někdo ma 13 a je dobrej znamena ze cheatuje mozna místo toho psaní co jsi tam všchno napsal mohl si mi poslat klip kde cheatuju ale chapu bohuzel jsem leavnul

Re: Žádost o UB

5
Checkování si pozic nemá nic společného s tím co jsem tam napsal a ten tvůj tiktok clip s tím taky opravdu nemá nic společného

Re: Žádost o UB

8
Díky za demo zrovna jsem neměl klipy tak aspon to mam takhle škoda ze tam je to wh no ale snažil ses. a proč by měl byt linyx na řadě ?????
místo toho by ste měli pridat command !calladmin

Re: Žádost o UB

9
Spíš ty ses snažil tady o unban, ale moc ti to nevyšlo :D dema si užij určitě jich budeš mít spousty když jsi tak dobrej ;) Doufám, že tě někdy uvidím na MČR nebo dokonce v FPL :D Proč by byl linyxxx na řadě? Jelikož jsi jeho kámoš máte podobný acc a stejně taky cheatuje. Bohužel pro tebe to umí líp skrývat :D A k tomu comm !calladmin ten už byl na serveru, ale zrušil se jelikož byl k ničemu. Všichni to zneužívali a cheateři jako ty stejně chodili :)

Tímto bych to tu ukončil a dále už nebudu odpovídat.

Přeju hezký den
Thonder1
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: Žádost o UB

10
Taky nehcapu proč linyx cheatuje uznavam umi to líp skryvat .Díky alespon mam větší ego kvuli tobě tenk ju :D
přeji krasný den. :D :D :D :D :D :D :D :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron