Žádost o unban

1
Tvůj nick : patrikk,-

Steam ID : STEAM_0:0:448123001

Server, kde si dostal ban : Games-Town.eu / JailBreak

Admin, který ti dal ban : ayaro

Důvod, proč si byl zabanován : Cheaty

Důvod, proč by si měl dostat unban : Důvod proč bych měl dostat unban je ten, že jsem necheatoval, jenom jsem hrál jailbreak a dostal z ničeho nic ban. Nebudu snad cheatovat kde mám rank SPONZOR.

Děkuji. Přeju krásny zbytek dne.

Re: Žádost o unban

2
Ahoj.

Prosím vyčkej na admina který ti udělal ban až dodá důkazy, poté si sem podáme vyjádření.

Diky.
Image

Re: Žádost o unban

3
U toho prvního momentu mi to ani moc nepřišlo že by se mělo jednat o nějaký AB nebo něco ale dal jsem to tam stejně.
U toho druhého klipu jsem viděl z vlastní osoby co on udělal a hned mi bylo jasný co mě čeká.

Re: Žádost o unban

4
Rád bych se chtěl taky vyjádřit, jelikož toto není dostatečný důkaz na to abychom měl stále ban, já hraju na platformě Geforce Now, pokud nevíte co to je, tak je to program kde jsou hry něco jako Boosteroid, pokud mi nevěříte mám několik svědků jak to hraju na platformě Geforce Now, rád bych dostal unban protože jsem něco do Jailbreaku dal a snad si nemyslíte že bych začal cheatovat, jako nechci mít ban jen tak z důvodu toho že mám "cheaty" taky existuje to, že mi mužete prohledat pc. Všechny složky a soubory vám povolím aby jste se mohli dívat. Existuje program jménem Anydesk kde vidíte můj pc a mužete hýbat myší.

Děkuji. Hezký den.

Re: Žádost o unban

5
Takže můžu potvrdit že patrik hraje na na Geforce, je to stránka kde si můžete zahrát jakoukoliv hru...A myslím že by necheatoval nebo tam hraje dost často já nebo Bombardian (Jakýkoliv admin by jsi toho všiml).

POUZE MŮJ NÁZOR NA VĚC!

Re: Žádost o unban

6
Nic nemá si myslím,
pokaždé když se připojí na server tak je připojený z jiné země (takže jak napsal výše opravdu hraje přeš GeForce Now, takže tam bude jiná odezva)
-při tom noscopu to byl takovy wannabe flick a kdyby měl ab tak by mu to spíše lockovalo na tu hlavu
-při tom posledním killu se jen leknul a prostě se rychle pohnul a dal ti za jedna (jak jsi si čupnul pořad mířil nahoru a ne dolu to šlo vidět na těch trailech.

Re: Žádost o unban

7
qinssy wrote:Nic nemá si myslím,
pokaždé když se připojí na server tak je připojený z jiné země (takže jak napsal výše opravdu hraje přeš GeForce Now, takže tam bude jiná odezva)
-při tom noscopu to byl takovy wannabe flick a kdyby měl ab tak by mu to spíše lockovalo na tu hlavu
-při tom posledním killu se jen leknul a prostě se rychle pohnul a dal ti za jedna (jak jsi si čupnul pořad mířil nahoru a ne dolu to šlo vidět na těch trailech.
souhlasim
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron