Academy

1
Nick: ツ♡ 私は神で ♡ツ

Vek: 14

Steam ID: STEAM_0:0:575540166

Odohraný čas: teď málo bo se resetoval server ale jsem tam nonstop aktvní cca 2-3 dny

Skúsenosti s Adminovaním: malinké před rokem asi cca sem byl adminem na jednom JB který už absolutně nežije

Prečo sa chcem stať Adminom: Nemám rád když někdo přijde a začne Afkovat v CT a nezná pravidla a dava MFK a nebo zacnou pouzivat cheaty sem tam se to děje celkem často a vždy musim zavolat admina ale než on přijde to je doba. Asi bych ho movnul do T nebo kdyby tak i tak chodil furt CT i kdyby byla přesila tak Ban než čekat na admina než přijde. Už sem hodněkrát napsal třeba Kennymu nebo tak aby mu daly ban nebo ho daly pryc

Informácie o mne: Moje jméno je Michal mam 14let pocházím z Opavy. Hraju csgo, Gta RP, MC, atd... Na serveru hraju už hraju skoro 6 měsícu. Znám všechny adminy na serveru. Sem člověk co mu stačí řict co a jak a hned to pochopím neučím se těžko ale rychle. Chodím na základní školu v Opavě do 7 třídy a hraju na piano sem tam

Server: JailBreak

VIP/SPONZOR: PREMIUM+
Last edited by A1r__michal on Sat, 5. February 2022, 19:09, edited 3 times in total.

Re: Academy

2
Žádost posouvám do admin sekce, kde se nadále bude jednat o tvém přijetí.

/lock
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron