UB

1
Steam: https://steamcommunity.com/id/7561198983106688

Admin co me zabanoval: Thonder proste ten vietnamec

Duvod banu: Aimbot

Moje vyjadreni: Reknete thondrerovi aby se naucil rozeznavat legit hrace od cheateru. Podle toho co jsem slysel
tak mi prej cross vzdy cukl na hlavu. Mam proste svuj playstyle a uz proste tak mirim a vypada to tak ze mam aimbot.
ale nechapu proc bych mel pouzivat cheaty na retake serveru XD.

Byl bych rad za unban diky moc :3

ban jsem dostal na retake #1

Re: UB

2
Poprosím tě aby sis požádal o Unban podle vzoru. A moje vyjádření rovnou: Viděl jsem jak z heavnu na Overpassu ti to lockuje na hlavu hráče na situ když už si na něho mířil přes zeď a to bylo dvakrát. Poté jsem do voicu řekl něco jako "Wait, co to kurva bylo", šel jsem do spectu. V tu chvíli jsi to hned odpojil. Večer mi poté psal jiný admin Tinky, že cheatuješ na rtk1.Přišel jsem na retake a dal jsem ti rovnou ban. Za dobu co dělám admina na retaku něco přes 1 rok, tak jsem se zatím spletl asi 2x a to mám na kontě x banů a důvod proč bys cheatoval na retaku? Asi stejný jako ostatní co dostali ban na tomhle portálu.

S přáním hezkého dne
Ten Vietnamec Thonder1
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: UB

3
No je mozny ze to vypada tak ze cheatuju a to jak si me spektoval tak o tom jsem ani nevedel takze asi nejaky omyl, ale byl bych rad kdybych dostal este sanci, protoze nemam duvod k chatovani. Jestli chces muzes me spektit celou hru az me potkas nebo ti muzu nahrat obrazovku nebo neco aby si mel dukaz ze nemam nic.

Je treba mozne ze jsem toho hrace jak jsem na nej miril (dle tebe) slysel

Nikdo si ne me krome tinkyho a tebe nestezoval takze to asi neni duvod k banu uplne.
Ale jestli si myslis ze mam neco tak jak je libo.

Byl byl teda moc rad za tu last sanci.

Amatniki

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 1 guest

cron