žádost o ub

1
Žiadost o UB

Tvůj nick : pojntt

Steam ID : 76561199071688688

Server, kde si dostal ban : games town retakes 2

Admin, který ti dal ban : Thonder

Důvod, proč si byl zabanován: údajně aimbot nebo aimlock nebo nevím co

Důvod, proč by si měl dostat unban : Nejsem si vědom, že bych používal jakékoliv cheaty, na serveru jsem byl pár kol a jo, dařilo se mi, ale tohle nebyly cheaty bože xDD. Myslím, že admin měl déle počkat, než se úchylet k nějakému rozhodnutí, žádné cheaty jsem nepoužil, na retake serverech hraju delší dobu a nikdy jsem neměl problémy s nikým.

Re: žádost o ub

2
dodávám ti tu demo https://www.uschovna.cz/zasilka/LYITPYCSEA734YL4-PKL/

Ten lock je skoro na konci na toho týpka na heavnu. Čekám, že budeš argumentovat tím že to byla pouze náhoda takže tu rovnou odpovím. To co mi přišlo divné je, že se to locklo na hlavu a poté si jakoby hned ujel s rukou aby to nebylo na jeho hlavě.

Zbytek nechám na posouzení ostatních adminů.

Thonder1
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: žádost o ub

3
Opravdu to byla náhoda, takových případů je v pro scéně spoustu, kdy prostě to vypadá, jak kdybys lockoval na jeho hlavu. Chápu, že jsi měl nějaké podezření, ale nemyslím si, že tohle je dostatečně usvědčující na zabanování. Logicky jsem ujel rukou, protože jsem nemířil na heaven, ale do zdi xD. Došlo mi místo na podložce, proto jsem se zastavil a koukal do zdi na půl vteřiny.

Rozhodněte jak považujete za správné, na retake serverech hraju delší dobu a cheatovat zapotřebí nemám, tuhle kapitolu jsem už uzavřel xD

Re: žádost o ub

4
XD Kukol som sa na to "DEMO" a musím povedať, že by ťa z A-Teamu měly vyrazit, na demu je jasně vidět, že má aim krivý jak bagandža a to, že tam cez stěnu chvilku mířil na hlavu sa stává dost často normálně ale tak hádám, že adminko asi nebude moc dajaký vyšší rank v csku, aby to správně mohol posoudit, toto ak máš že za aimbot tak rezignuj z A-Teamu ty tupec.

A teraz reálně, hentaká situácia sa bohužial može stať ale dávať že dakomu ban za Aimbot len kvoli tomuhle je fakt blbost kebyže máš viac situací, že hentý hráč má aimbot tak by som dal viac ukázok ale či máš čisto len totot DEMO tak to fakt na ban nieje keďže ani toho týpka v heavnu neujebal. To že sa tam "LOCKOL" na tu hlavu cez stěnu sa može stát z mnoha důvodou ako je treba malá podložka nebo prostě flickuje myší tím stylom, že hentu myš zvedá takže chvilku ta myš bola prostě na tej hlave.

Re: žádost o ub

5
Poprosím tě Thealle, aby ses k tomuto tématu nevyjadřoval pouze ten kdo psal žádost a admini sem mohou psát :)

1. 5,7k hodin na csku + x hodin na fpskách
2. lvl 10 fct 2800 elo peek
3. mám tu už x banů a zatím jsem se nespletl ani když mi jiný z adminů řekl, že mu to přijde čisté
4. je vtipné, že sis založil tady účet jen abys tu mohl napsat na tuto žádost o ub :D

Po, 31. Mája 2021, 14:27
Thealle Pridal sa k rade
Toto je moment, keď som vstúpil do rady
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: žádost o ub

6
On si ten účet založil, jenom protože jsme si z toho dělali piču jak jsem mohl já dostat ban za aimbot a poslal jsem mu to video, kterému se vysmál a odpověděl, jak to cítí xD. Doufám, že ostatní admini odpoví, chtěl bych na retake. PogU

Re: žádost o ub

8
Ok vyjadřím se malinko k tomu když se dožaduješ.

1) linearně z bodu A mu namíríš na hlavu 2 framy ho trackuješ a potom jakože nic se nestalo od jeho hlavy jedeš stejnou rychlosti GL.

2) tvůj druhý account velmi pravděpodobně main. má vac už přes rok. https://steamid.uk/profile/76561198165462961
a tento account aktualní je 11 měsíců starý. náhodička že ano.

Re: žádost o ub

9
1) tohle se stalo jednou a bývá to náhoda, bože, kdyby bylo víc příkladů, tak držím piču a krok, ale jeden příklad kdy se snažím přemířit z lobby na heaven a dojel mi space. Je neskutečně mnoho případů v pro scéně, kde se tohle stane, tak nechápu, proč jsem kvůli jednomu příkladů instantně zabanovaný. Opakuji to po několikaté, ale admin měl počkat déle, aby opravdu zjistil, jestli něco mám, očividně se mu nechtělo a nelíbil jsem se mu.

2) yes, to je můj acc, nikde to neskrývám, že mám vac na jiném účtu, pokud se někdo zeptá. Používal jsem je, protože mě nebavil mm a dostal jsem ban, shit happens. Na tomhle účtu jsem si však koupil prime a občas si zahraju csko, když mám chuť a nemám potřebu cheatovat, ještě k tomu na komunitním xDD

Jestli nemáte intentions mě unbanovat a budete držet pospolu, tak whatever, ale jen doporučuji příště déle koukat na podezřelého, než dělat závěry, dík.

Re: žádost o ub

10
Jestli jak ty píšeš "na retake serverech hraju delší dobu a nikdy jsem neměl problémy s nikým", tak si určitě dokážeš najít i jiný retake server a nebudeš se tu zbytečně hádat.

Přeju hezký zbytek dne :)

Thonder1
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron