Žádost

1
Nick- BubA
Věk- 30

SteamID- STEAM_1:1:29732332

Odehraný čas- netuším

Zkušenosti s adminováním- admin na 1.6 na portálu gamesites.cz 4 roky. 2 roky majitel a správce serveru, rok HL admin. CSGO adminování nemám.

Důvod, proč se hlásíš na admina- Předat zkušenosti mladším a zároveň hrát podle pravidel. Lze nabídnout jen zkušenosti a profesionalitu. Začínal jsem na 1.5 v kavárnách, pak 1.6 na non-steam, na 1.6 ofiko a 1987 hod. na CSGO 2408. Zkušenosti s vedením serveru, editováním apod.
Informace o mně- Jsem profesionální voják z Bučovic, mám přítelkyni a jedno dítě. Beru tuhle hru pro for fun na uklidnění, Jinak workoholik.

Server- OldMaps

Re: Žádost

3
Zdravim, koukal jsem do hlstats a máš odehráno 0d 01:22:01h a tím pádem nesplňuješ podmínky. Nahraj si požadovaný čas - 40 hodin pokud si žádáš o Admina a nebo 25 hodin pokud si žádáš o Academy Admina.
Image

Re: Žádost

4
Hoši vždyť já tady neprosím o to abych mohl dělat admina. Já sem napsal co mám za sebou a svoje zkušenosti. Neprosím se o to. Já vím že to berete vážně. Berte to tak, že jsem nabídl a jestli nechcete, tak nechcete. Asi je Vás moc. Ale důvod uvézt málo času odehrané na serveru? To si děláš srandu? Kdyby tam chodilo víc lidí nebylo by to lepší? A důvod nedal si žádost podle vzoru? To je jako fajn? Hej. Nabídl jsem. Nechcete. Nechte to být. Třeba Vám to veme usmrkanej borec se 30 hodinama v podstatě za nic. Děkuji. Už Vlastně nemám zájem. Jen by mě zajímalo. Úplně ale úplně zcela náhodou jen pro mě. jaké zkušenosti a praxi má tenhle editor za sebou. Klidně napiš.

Re: Žádost

5
Asi jsi nepochopil účel toho pravidla :D Ty hodiny tady jsou z toho důvodu aby se Admin-Team nějak "seznámil" s hráčem který si žádá o Admina. Aby jsme zjistili jeho chování k ostatním, řešení určitých situací atp.
Image

Re: Žádost

7
Takže je hlavní mít 30 hodin odohraných hodin na servery než zhruba 4000 hodin na cs a 15 let praxe jestli tomu rozumím. OK ty si tomu dal korunu. Děláte jak kdyby jste dali knížežctví. :D Můžu se zeptat kolik máte odehraných hodin? Já chtěl i serveru pomoct zhruba částkou 5k. Ale jak je vidno nemá to tu hlavu ani patu.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 15 guests