ODEBRAT ADMINA THONDEROVI

1
zdravím, dostal jsem ban neprávem za ignorovani admina, hadal jsem se na retaku s typkem a jen tak jsem dostal ban na hodinu bez jakehokoliv upozorneni a druhej typek s kterym jsem se hadal nedostal nic a dal si tam vesele hraje. prijdu si dotčen a prijde mi to velice nefer takze prosim o unban a domluvit thonderovi, dekuju.

Re: ODEBRAT ADMINA THONDEROVI

2
Na Thondera mi nešahej, to je kluk se zlatým srdíčkem!! Asi měl hold nějakej důvod žes dostal jen ty banánka a na hodinu to není nic extra, mohl ses zajít aspoň podívat ven jak tam je hezky víš co:P

Re: ODEBRAT ADMINA THONDEROVI

3
Ahoj,

ano, pamatuju si ten ban a určitě nebyl neprávem. Jak sám píšeš tak ses hádal s týpkem a spíše si na něho nadával. Jedná se o hráče zkram na kterýho si nadával a on akorát slušně odpovídal nebo argumentoval. Nepadlo od zkrama jediné sprosté/špatné slovo na tebe. Proto také nedostal ban. Myslím si, že ban na hodinu byl dost jemný trest za to co si říkal. Server byl plný lidí a určitě se najdou svědci, kteří mi to dokáži.
Pokud se tě dotknul ban na hodinu tak je mi to líto :)
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: ODEBRAT ADMINA THONDEROVI

4
Žiadosť nie je podľa vzoru.

We have to warn you, that if you do not attach proof (video, screenshot,...) complaint will be automatically locked!

Complaint Template -

Nick of the Admin -
SteamID of the Admin -
Reason of complaint -
Proof -

//LOCK
CO-OWNER

Image

Who is online

Users browsing this forum: Semrush [Bot] and 13 guests