Žádost o unban

1
Tvůj nick :
youngweirdo

steamID: STEAM_0:1:572987519
steamID3: [U:1:1145975039]
steamID64: 76561199106240767
customURL http://steamcommunity.com/id/youngweird0
profile http://steamcommunity.com/profiles/76561199106240767
Server, kde si dostal ban :
Retake 1

Admin, který ti dal ban :
Thondřej kdo jinej :D
Důvod, proč si byl zabanován
Prý aimbot :D

Důvod, proč by si měl dostat unban :
Neuvědomuji si použití jakéhokoliv externího, interního či externě interního progrmau, který by mi pomáhal ve hře. Ban byl zcela neoprávněný a bezdůvodný. Klasicky bych poprosil demo a popsání přímo situace kde Thonder "údajně viděl aimbot". Pokud ne, tak si dovoluju nárokovat od Thondera vip na měsíc za způsobenou psychickou újmu :D

-youngweirdo 22.11. 2020 15:16
The difference between talent and genius is in the direction of the current: in genius, it is from within outward; in talent from without inward.

Re: Žádost o unban

4
1. Ten aimlock je snad vtip ne? to nemůžeš myslet vážně jako důkaz.
2. obcházení jsem si zaplatil ub, navíc PanLordík není můj nick, používal ho mariales nebo jak se ten píčus jmenoval :)
The difference between talent and genius is in the direction of the current: in genius, it is from within outward; in talent from without inward.

Re: Žádost o unban

5
Není to vtip :D Je to obvious proof. Každý kdo má zdravé oči tak vidí, že ti to škube.

Ban od kadima na 1h si dostal a na forku si dával stížnost přes jméno "PanLordík". Ale pokud sis kupoval unban tak ok. :)
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: Žádost o unban

6
Tohle trhání dle mého názoru je chyba dema nebo nevím , protože necheatuju, všichni víme že kdybych měl cheaty tak mám dávno vac ban s mojí inteligencí :).
The difference between talent and genius is in the direction of the current: in genius, it is from within outward; in talent from without inward.

Re: Žádost o unban

7
Točil jsem to přes amd program (něco jako má nvidie). A navíc je podobný lock na tom longu. A argument s VAC banem? To je ten joke co si myslel :D to by všichni co dostávají ban za cheaty vymlouvali, že by už měli VAC ban :D takže tento argument je useless :)

Hezký večer
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: Žádost o unban

8
Takze vyjadrim se k tomu jako clovek, kterej je byvaly cheathunter

1) to na long byl dost viditelnej triggerbot, ze jsi tusil ze ho peeknes ale on uz zalehl a ono ti to na nej locklo
2) U tech hajzlu nalevo (nehraju overpass, nevim spot) jsi mel insta locknuto na telo, necuklo ti to vubec nic, proste jsi mel celou dobu aim bez jakehokoliv pohybu, coz zpusobe taktez triggerbot s nastavenim na body, nikoliv head
3) PanLordik si zadnej UB nekoupil, v banlistu zadnej unban nema ale ma pouze permy za obchazeni + cheating
4) Je mi uplne jedno jestli jsi Lordik nebo ne, tvoje IP Adresa by tomu i souhlasila, muzes mit dynamiku a diky tomu obchazet ban
5) pockej na vyjadreni ostatnich jeste
Image

Re: Žádost o unban

9
1. Na longu vážně nevidím nic co by naznačovalo trigger nebo wh
2. Když jsem si to zpomalil tak nějaký cukání vidím , ale s klidem můžu říct , že to jsem schopnej zopakovat s mouse camem a s nahráváním obrazovky s mojí senskou , dpi a playstylem
3. Nevím co je dynamika ohledně IP to mi musíš vysvětlit
4. Neodpovídám za nesrovnalosti unbanů ve vašem systému, všechny platby skinama i screeny chatu s Respawnem bych měl být schopnej dohledat v cloudu.
The difference between talent and genius is in the direction of the current: in genius, it is from within outward; in talent from without inward.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests