Žádost o academy admina PUBLIC

1
Nick : Richmrd

Věk : 18

SteamID : STEAM_0:1:570241336

Odehraný čas : 1d 06:42:08h

Zkušenosti s adminováním : Kdysi jsem dělal admina na 1.6 od té doby vůbec ale vím jak se chovat

Důvod, proč se hlásíš na admina : Když je na serveru nějaký cheater tak abych se toho mohl chopit :), ano vím můžu napsat někomu z a teamu ale kolikrát se nikdo neozve a ještě občas to chce dělat na tom serveru pořádky :)

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Ve volném čase hraji csgo, lolko, Gta V a minecraft. Občas nějakou tu sportovní aktivitu, neojblíbenější aktivita chodit s friends ven. Jsem z Bruntálu, na serveru hraji poměrně celkem dost, hraji na něm přibližně 3 měsíce možná i déle, myslím si že do a teamu bych byl dobrou posilou :).

Server : Public

Re: Žádost o academy admina PUBLIC

2
Richmrd wrote: Wed, 5. May 2021, 20:23 Nick : Richmrd

Věk : 18

SteamID : STEAM_0:1:570241336

Odehraný čas : 1d 06:42:08h

Zkušenosti s adminováním : Kdysi jsem dělal admina na 1.6 od té doby vůbec ale vím jak se chovat

Důvod, proč se hlásíš na admina : Když je na serveru nějaký cheater tak abych se toho mohl chopit :), ano vím můžu napsat někomu z a teamu ale kolikrát se nikdo neozve a ještě občas to chce dělat na tom serveru pořádky :)

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Ve volném čase hraji csgo, lolko, Gta V a minecraft. Občas nějakou tu sportovní aktivitu, neojblíbenější aktivita chodit s friends ven. Na serveru hraji poměrně celkem dost, hraji na něm přibližně 3 měsíce možná i déle, myslím si že do a teamu bych byl dobrou posilou :).

Server : Public

Re: Žádost o academy admina PUBLIC

3
NE

+věk splnuje
+čas splnuje
+žádost je normálně udělaná
-chování podle několika hráčů komunikace hrůza, chatlog ještě větší
Dodatek: Na žádost Academy je povinný mít Sponzora.
Retired Admin of Public ;)

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests