FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

od Richmrd
Nick : Richmrd

Věk : 18

SteamID : STEAM_0:1:570241336

Odehraný čas : 1d 06:42:08h

Zkušenosti s adminováním : Kdysi jsem dělal admina na 1.6 od té doby vůbec ale vím jak se chovat

Důvod, proč se hlásíš na admina : Když je na serveru nějaký cheater tak abych se toho mohl chopit :), ano vím můžu napsat někomu z a teamu ale kolikrát se nikdo neozve a ještě občas to chce dělat na tom serveru pořádky :)

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Ve volném čase hraji csgo, lolko, Gta V a minecraft. Občas nějakou tu sportovní aktivitu, neojblíbenější aktivita chodit s friends ven. Jsem z Bruntálu, na serveru hraji poměrně celkem dost, hraji na něm přibližně 3 měsíce možná i déle, myslím si že do a teamu bych byl dobrou posilou :).

Server : Public
od Richmrd
Richmrd napísal:
05 Máj 2021, 20:23
Nick : Richmrd

Věk : 18

SteamID : STEAM_0:1:570241336

Odehraný čas : 1d 06:42:08h

Zkušenosti s adminováním : Kdysi jsem dělal admina na 1.6 od té doby vůbec ale vím jak se chovat

Důvod, proč se hlásíš na admina : Když je na serveru nějaký cheater tak abych se toho mohl chopit :), ano vím můžu napsat někomu z a teamu ale kolikrát se nikdo neozve a ještě občas to chce dělat na tom serveru pořádky :)

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Ve volném čase hraji csgo, lolko, Gta V a minecraft. Občas nějakou tu sportovní aktivitu, neojblíbenější aktivita chodit s friends ven. Na serveru hraji poměrně celkem dost, hraji na něm přibližně 3 měsíce možná i déle, myslím si že do a teamu bych byl dobrou posilou :).

Server : Public
Užívateľov profilový obrázok
od c0lyy
NE

+věk splnuje
+čas splnuje
+žádost je normálně udělaná
-chování podle několika hráčů komunikace hrůza, chatlog ještě větší
Dodatek: Na žádost Academy je povinný mít Sponzora.
long long title how many chars? lets see 123 ok more? yes 60

We have created lots of YouTube videos just so you can achieve [...]

Another post test yes yes yes or no, maybe ni? :-/

The best flat phpBB theme around. Period. Fine craftmanship and [...]

Do you need a super MOD? Well here it is. chew on this

All you need is right here. Content tag, SEO, listing, Pizza and spaghetti [...]

Lasagna on me this time ok? I got plenty of cash

this should be fantastic. but what about links,images, bbcodes etc etc? [...]

Pripoj sa do našej Steam Group