Žádost o pozici Akademika

1
Nick : ZyXousek

Věk : 13 (Žádám o výjimku)

SteamID : STEAM_0:0:453557554

Odehraný čas : Před resetem kolem 6 dnů po resetu 26 hodin+-.

Zkušenosti s adminováním : Měl jsem asi 5 vlastních serverů na Retakes, Deathmatch apod. Všechny skončili kvůli nedostatku financí. Kdybych něco neuměl, určitě bych se rád něco více naučil.

Důvod, proč se hlásíš na akademika : Na pozici Akademika zrovna na vašem serveru se hlásím, protože jsem váš server objevil asi 5 měsíců zpět a velice se mi zalíbil. Od té doby hraji na serveru alespoň jednou denně. Teď k tomu, proč vlastně chci být akademik? Nevím jak je to na Jailbreaku, Retakes apod. Ale přijde mi, že na OldSchool serveru většinou nejsou žádní akademici ani adminové, a proto tam ani není moc pořádek. Nadává se jak ve voicechatu, tak v normálním chatu a myslím si, že by to chtělo někoho, kdo by měl čas chodit na server a dokázal mutovat/banovat atd. hráče, pokud něco porušují. Myslím si, že bych jako Akademik dokázal serveru pomoct a věnoval bych serveru alespoň 2-3 hodiny denně pomáháním hráčů a banováním cheaterů, grieferů a dalších hráčů, kteří porušují pravidla nebo kazí ostatním hru.

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Jmenuji se Timotej, ve hře a na sociálních sítích vystupuji pod přezdívkou ZyX nebo ZyXousek. Je mi 13 let a chodím do 8. ročníku základní školy. Rád hraji fotbal a počítačové hry, streamuji, natáčím, fotím a taktéž se rád učím novým věcem. Fotbal hraji něco přes tři roky a dostal jsem se k němu, protože už mě nebavilo hrát hokej. Hokej jsem hrával od pěti let, ale po pěti letech mě to omrzelo. Počítačové hry hraji kolem tří let, ale ještě předtím jsem hrával hry na telefonu. K hraní mě dostali spíše YouTubeři, na které jsem rád koukal, když jsem byl menší. Moje první hra, kterou jsem kdy hrál byl Minecraft, který jsem hrál ještě na telefonu zřejmě z doby kamenné. Poslední rok a půl jsem se zažil do hraní spíše na počítači, přesněji do hry Counter Strike:Global Offensive. Pár let zpět, když jsem dostal svůj první počítač, jsem říkal jak csko bude blbost a nikdy to nezapnu. No a nyní to hraji každý den a dalo by se říct, že je to součást mého života.

Server : OldSchool 1.6

VIP/SPONZOR : Sponzor Ano

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 5 guests

cron