Žádost na post Academyho

1
Žiadost o Akademika

Nick : 悲HIGEST悲

Věk : 14 žádám o vyjimku

SteamID : Komunita služby Steam :: https://steamcommunity.com/profiles/76561199041565653/

Odehraný čas : 2d 06:00:09h před restartem jsem měl 19d 21h

Zkušenosti s adminováním : Řekl bych že dobrý od té doby co jsem na tomto portálu působím tak jsem se toho naučil dost a hlavně kdybych něco nevěděl tak se mohu obrátit na tak skvělé adminy na JB :D


Důvod, proč se hlásíš na admina : Hraji tady poslední dobu hodně často jsem narazil na lidi co mají soubory hacků a protože tam není žádný admin tak musím natáčet demo místo toho, abych mu dal ban, stává se mi často že někdo dá fk a nenahlásí vd a neřeší to pohoda chill víš co :D mile rád bych se přidal k tak dobrý komunitě adminů či academiků😊

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Jmenuji se Albert, jsem z Prahy Hraji fotbal už 6 let rád hraji hry na pc: CS:GO, Minecraft, Payday . Rád chodím ven s kamarády jsem friendly, na serveru hraju cca 4hodiny denně mam rád trash gang. moje oblíbená barva je červená Ps: Ahoj Matsuki douvám že už nejsem dětinský hráč :D
Server : Jailbreak

VIP/SPONZOR : Sponzor

Re: Žádost na post Academyho

2
NE

Věk-výjimka je možná
Aktivita - hráč je aktivní
Žádost - vpoho
Chování - jakože ses v pohodě ale máš dny kdy se chováš fakt dětinsky a arogantně
pravidla - psali mi hráči ohledně toho že dáváš fk , nychytáváš na bodíky , na to kolik tu máš nahráno by jsi měl umět pravidla ukázkově ale neumíš
HLSA JAILBREAK

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron