Žiadosť o academy

1
Žiadost o Akademika

Nick : Mr. Quatro

Věk : 15

SteamID : STEAM_0:0:157612156

Odehraný čas : Pred reštartom cca 19 dní. Teraz 6 hodín.

Zkušenosti s adminováním : Už dávno som bol adminom na jednom už nefunkčnom serveri + som sa veľa naučil od súčasných adminov.

Důvod, proč se hlásíš na admina : Svoju aktivitu na jailbreaku si zvyšujem už niečo cez 2 roky a za takú dobu som už stretol rôzne dobré/zlé dušičky.. Prvý krát som sa pripojil na jailbreak server v roku 2018 a odvtedy začala moja púť radosti, nervov, radostého plaču ale aj nečakaných zmien. Touto žiadosťou by som si chcel splňiť môj maličký sen a pomôcť serveru zlepšovať sa a ochrániť ho pred tými zlými dušičkami. S a-teamom vychádzam veľmi dobre aj keď niekedy som až moc otravný :,). Novým hráčom sa snažím pomáhať, FK dávam čím ďalej tým menej :,D a majú ma radi proste.

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Volám sa Šimon a pochádzam z Čadce. Chodím na strednú priemyselnú školu informačných technológií v Kysuckom Novom Meste. Vo voľnom čase sa zaujímam o programovanie (ťažká hovadina), chodenie vonku s kamarátmi alebo hrávanie počítačových hier medzi ktoré patrí práve CS:GO. Na csku mám niečo cez 1669 hodín a stále ma to strašne baví čo sa týka aimu ale samozrejme aj čo sa týka wardenovania a rebelovania :,D. Som priateľský ku všetkým, ktorí mi to vedia vrátiť späť. Viem si udržať chladnú hlavu aj vo veľmi ťažkých situáciách.

Server : Jailbreak

VIP/SPONZOR : Už nie. Žiadam o výnimku.

Re: Žiadosť o academy

3
Na základě vyjádření několika adminů k tvé žádosti v admin sekci, jsem se rozhodl, že tě nepřijmeme do akademie.




/lock
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron