ŽIADOSŤ O ACADEMY

1
Nick: China
Věk : 19
SteamID : STEAM_0:0:449545816
Odehraný čas : 2d 22:24:58h
Zkušenosti s adminováním : Od roku 2015 som prešiel takmer 8 portálov kde som mal práva či už ako adminko, hlavný adminko alebo menežeris.
Důvod, proč se hlásíš na admina : Kedže mám skúsenosti ako Respawn brucho a teda veľké tak ich chcem využiť a udržovať poriadok na servery ako v mojej izbe. Taktiež chcem spraviť očko na Bossa aka Respawna aby si toľko zlého o mne nemyslel. Hráčov viacmenej poznám, takže by nemal byť problém.
Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Volám sa Martin. Mám 19 rokov a presne takto pred dovma rokmi som si písal žiadosť na admina kde som písal, že mám 17 haluz. Toľká nostalgia. Mám rád psov, ale aj Respawna a Maška Braška. Mám veľké skúseností s fetovaním, žiaľ iba teoretické vďaka feťákovi Cashovi, ktorý má odomňa free práva až doteraz.:D Dneska som mal na večeru kinder bueno. Inak som veľmi priateľský ak si aj ty na mňa.
Server : Oldmaps
VIP/SPONZOR : Nie

Re: ŽIADOSŤ O ACADEMY

2
NE
Žádost by měla nějak vypadat, protože tě nějakým způsobem prezentuje. Podle téhle žádosti ti jsou nejspíše nějaké práva totálně u prdele a jenom si děláš srandu. Když chceš snad nějaký práva, tak ti na nich záleží a nebudeš psát do žádosti pak věci typu "Kedže mám skúsenosti ako Respawn brucho a teda veľké tak ich chcem využiť a udržovať poriadok na servery ako v mojej izbe." Celkem mě taky pobavilo "udržovať poriadok na servery" :D:D:D Nechtěl si náhodou vymazat tenhle portál a najednou na jeho serverech chceš udržovat pořádek? :D
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron