Žádost o admina, Sepallek.

1
Žiadost o Admina

Nick : Sepallek.

Věk : 15

SteamID : STEAM_0:0:11101

Odehraný čas : Na serveru to bude něco kolem 40 hodin si už myslím, pokud ne rád doplním i tenhle požadavek, na CSGO budu mít něco okolo 2,5k hodin dokupy se všemi účtama.

Zkušenosti s adminováním : Na CSGO žádné, na SAMPu jsem byl adminem na LARPu, na RolePlayi několikrát, na CSGO by to bylo pro mě něco nového, za což bych byl vděčný.

Důvod, proč se hlásíš na admina : Chci být pro server přínosem, né jen jako hraním ale i jako admin, server se mi líbí komunitou i možnostma které tu jsou, trávím tu denně spousty hodin a myslím si, že mám na to, abych se stal adminem u Vás na Games-Townu.

Informace o mně : Mno, mé jméno je Tomáš je mi 15 let, pocházím ze Středočeského Kraje, dost blízko Prahy, hraním her se zabývám od svých dejme tomu 4 let, kdy jsem se naučil do vyhledávače napsat superhry a šel je mastit celý den, když rodiče byly v práci a mě hlídala jen babička. :evil: CSGO se věnuji od 10 let, kdy jsem hrál jen 4fun compety, dejme tomu, že ve svých 13 letech jsem přešel na legit cheating a někdy i rage cheating, říkám narovinu, že s tím už nechci mít nic společného, dalo mi to spoustu zkušeností, ale také spoustu banů a prodělaných peněz, proto si myslím, že bych byl přínosný i mým sensem o hře v této kategorii, né každý dokáže usvědčit legit cheatera.
Vím, že podmínkou je 17 let, ale myslím si, že se dokážu chovat na nějáké úrovni.

Server : Public.

VIP/SPONZOR : VIP, 2 months.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron