FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

#17012
Nick- BubA
Věk- 31
SteamID- STEAM_1:1:29732332
Odehraný čas : 1d 17:40:04h
Zkušenosti s adminováním: admin 1.6 na portálu gamesites.cz 4 roky. 2 roky majitel a správce serveru, rok HL admin. S CSGO adminování nemám.
Důvod, proč se hlásíš na admina : Předat zkušenosti mladším a zároveň hrát podle pravidel. Můžu nabídnout jen zkušenosti a profesionalitu. Mám rád zdejší server a byl bych rád při jeho rozvoji.
Informace o mně : Jsem profesionální voják, 31 let, zatím svobodný, jedno dítě. Cs pro mě představuje relax, zábavu, koníček a odreagování.
Server : OldSchool CS 1.6 maps
OldSchool CS 1.6 maps
VIP/SPONZOR : Ničemu z toho se nebráním
#17013
+ chování (s hráčem problém nemám, vhodný na post admina)
+- aktivita (mohla by být častější)
-žádost (mohla by být lepší co si budem)
- zkušenosti (dá se doučit)


ANO
#17014
NIE

+ Správanie <hráč má slušné správanie>
- Aktivita <dosť slabá nato, že žiadaš ADMINA>
+ Skúsenosti <máš dosť skúsenosti>
+- Žiadosť <mohol si sa viac rozpísať>
Naposledy upravil/-a haze v 23 Nov 2020, 10:18, upravené celkom 1 krát.
#17015
Jen reakce na moji žádost. Minule asi nebyla kompletní, nebo jsem nebyl aktivní. Problém aktivity je ten že Váš server nebyl dost aktivní. Teď je to aktivní a proto jsem tam. Co se týče žádosti tak vše jsem zmínil výše a potřebné informace co chcete k dané žádosti. Pokud chcete informace kolik vážím a měřím ta klidně. A co se týče zkušeností tak si myslím že mám více než ostatní. Sice na jiné ale dosti podobné hře. Ne nevím jakým způsobem teď funguje admin menu, Za mě to bylo přes komand amxmenu a když jsem upravoval server tak to jsem ho upravoval pes total commander.
#17141
Čaute,
nechtěl bych být rýpal, ale už je to skoro měsíc od mé žádosti a nikdo se nevyjádřil. Tak by mě teda zajímalo kam to vlastně spěje? Nikdo ani neodpověděl na příspěvek ohledně přidání map, tak by mě zajímalo jestli to vůbec někdo čte. Díky za odpověď.
Demos and ID

Hello, i want to know is it possible to see demos […]

Complaint on admins

I got banned recently from one admin called Haze i[…]

Pripoj sa do našej Steam Group