Žádost o vstupu do A-teamu

1
Nick : ムJust 𝕮𝖗𝖆𝖋𝖙ム

Věk : 17 let za měsíc 18

SteamID : STEAM_1:0:561548942

Odehraný čas : ted cca 8h ale na minulém ůčtě tak 20+

Zkušenosti s adminováním : cca pul roku zpátky Admin na rakdaku poté na Icegamingu na surfech

Důvod, proč se hlásíš na admina : chci hodně pomoct na surfech s hackarama a bylo mi řečeno že tu žádný není hraju surfy dlouho a hodně chci pomoct s komunitou a vším.

Informace o mně (Minimálne 30 slov) : Jmenuji se Marek jak sem říkal je mi 17 let studuju na střední škole kromě csgo hraju také LOL,PUBG,baví mě pomáhat lidem tak aby ten server byl dobrý pro ostatní hráče co se týče comunitou.Snažím se vycházet ze všema aby semnou neměl nikdo moc problém.To je vše děkuju a byl bych neskutečně rád kdybych byl přijat.

Server : Combat Surf

VIP/SPONZOR : nevlastním

Re: Žádost o vstupu do A-teamu

2
kamo ale nikoho nezaujima tvoj minuly ucet :D, ak na tomto ucte nemas 40 hodin (potrebne odohrat 40 hodin na admina) tak proste si nedavaj ziadost o admina. :D + ani nevies precitat ze treba odohrat na admina 40 hodin :D (inac hovorit do voicu n-word tiez nie je nejak príjemné na admina :) )

Re: Žádost o vstupu do A-teamu

3
ne

nesplňuješ podmínky jak na academy tak na admina + to že na serveru jentak říkáš furt dokola n-word a nadáváš na ostatní hráče ti moc nepomáhá :D
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests