Sťažnosť na HLSA Jailbreaku

1
Stížnosti na Adminy

Nick admina : Embargo

SteamID admina : TEAM_1:1:196372810

Důvod stížnosti : Admin sa v niektorých situáciách nevie kontrolovať a rieši problémy po svojom.. Zabil som sa pomocou konzole počas atrakcie o lr ktorú už niekto dokončil a Embargo mi dal ban za "kazenie hry". Toto pravidlo bolo pridané nedávno práve Embargom. Mohol ma upozorniť, alebo mi dať ďalšie kolo slay, ale keďže ma nemá v láske, tak to chce hneď riešiť banom a nezastaví sa a neporozmýšľa ako inak by to mohol riešiť. Taktiež mi zrušil výhodu, čo pokiaľ viem warden urobiť nemôže.. Prosím Embarga aby sa k tomuto nevyjadroval lebo si zase bude písať svoje a nepozrie sa na to aj z môjho pohľadu!

Důkazy: Video nemám, ale na serveri boli admini: Itachi, Ghatt, Kenny

Re: Sťažnosť na HLSA Jailbreaku

4
Ahoj, Quatro ako som si všimol Embargo sa ťa spýtal na výhodu že máš na ňu viac ako 10 sekund a nevybral si, si atrakciu na mape takže ti ju nezrušil len tak a travalo to dlchšie ako 10 sekund .... Na servery si už docela dlho mal si už aj žiadosť o Admina aj o Academyho takže pravidlá by si mohol vedieť, ban si dostal dôvodom....
Podla mňa táto Sťažnosť je uplne zbitočná....

Re: Sťažnosť na HLSA Jailbreaku

5
Ano na serveru bylo několik adminů to máš pravdu, nevím proč to má tedy nadpis "stížnost na adminy" když si stěžuješ pouze na embarga.
za další kdybychom měli každému invidualnímu hráči říkat o tom že se přidali nové pravidla tak ještě ten mi aiko říká pravidla z roku 2018 + to že tě admin neupozorní je čistě na něm. nehleďe na skutečnost že jsi dlouholetým hráčem tohoto jailbreaku tak si moc dobře pamatuju na dobu kdy hodně lidí se snažilo být v topce na serveru včetně tebe a proto když hráči věděli že jejich smrt je nevyhnutelná tak použili kill možnost jako utěk před ztrátou pár čiselek.
To zrušení výhody ke kterému došlo bylo z důvodu že warden netušil že "minimalizmus" existuje ve slovenském jazyku toto je ale jiné téma.
Za dobu svého dvouhodinového banu se můžeš podívat na pravidla nebo šťourat v nose rozhodnutí je pouze na tobě.

Re: Sťažnosť na HLSA Jailbreaku

6
Vodex: Odkiaľ si vypozoroval, že niesom kľudný? Na to tu forko je, aby sa to riešilo. Okej dal mi oprávnený ban, ale zaujíma ma prečo mi to nemohol povedať ako človek keď vie, že to pravidlo je nové a hneď to riešiť banom z dôvodu, že ma nemá rád. Taktiež by som bol rád za vyjadrenie k tej výhode.
Kennys: Nikde nieje napísané, že si warden môže určiť dĺžku trvania výhody, takže aj keby povedal tých symbolických 10 sekúnd, sú neplatné.
Itachi: Kde inde to napísať než sťažnosti na adminov? Inú sekciu tu nevidím. A itachi, NIKDY som nehuntil bodíky, môj post v topke je čisto iba o veľmi častom hraní na serveri a mojej obľúbenej schovke. Takže o bodíky mi nikdy nešlo. Sám takých ľudí odsudzujem. A ešte 1 vec. Napísal som ti, že si pravidlá budem pozerať častejšie tak neviem prečo to "šťourání v nose". Všetky pravidlá som ovládal až na tie, ktoré boli pridané nedávno (teraz už všetky). Toď vše.

Re: Sťažnosť na HLSA Jailbreaku

7
1. Nevidím jedinej důvod proč bych se k tomuto nemohl vyjádřit když je to stížnost na mě

2. Stížnost mi přijde naprosto zbytečná , urazil ses , že jsi dostal ban právem tak si hned stěžuješ.

3. Je pravda, že tě nemám rad , protože seš neskutečně otravnej. Ale není to důvod banu. Ban byl za kažení hry.

4: Obhajoba že jsem ty pravidla přidal nedávno je ubohá. Každý měsíc si žádáš o admina ale nejsi schopen za 10 dní se kouknout na forko.

5. "Nikdy jsem nehuntil bodíky" - je naprostá lež , každou mapu dáváš schovku a jak skončí jdeš do tček a jsi jeden z těch co si dávali kill úplně pokaždé.

6. k té výhodě nevěděl jsem kde je pravda s tím Z , takže jsem ti dal šanci si vybrat atrakci ale nevybral sis a zdržoval jsi tak jsem ji dal Itachimu , který to napsal první se S

HLSA JAILBREAK

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron