Žiadosť o zmenu pluginu

1
Ako prvé chcem povedať, že to je len môj osobný názor!

Píšem do tejto sekcie, lebo nikde nevidím žiadosti o zmeny v CS:GO sekcii.
Na jailbreak serveri sa nedávno pridal plugin, kde väzni (T) nemôžu hovoriť do času 18:50 za účelom, aby nespamovali voice-chat. Podľa mňa to je zbytočné a v niektorých situáciách aj dosť na nervy..
Väzni síce nebudú spamovať voice-chat do 18:50, ale keď ten čas uplynie, môžu hovoriť a "spamovať" skoro 19 minút.
Je to dosť komplikované aj v situácii, kde dostal niekto FK a nemôže sa na začiatku kola obhájiť prečo a ako ho dostal..
Môže to maximálne napísať do chatu ktorý aj tak nie každý číta..
Toto je len jeden z viacerých problémov tohto pluginu.

Žiadam A-team, aby sa ešte pozhovárali o tomto plugine.

Re: Žiadosť o zmenu pluginu

2
Tento plugin byl přidán z důvodu řvaní a spamu voicu na začátku kola . Do času 18:50 tčka většinou jen řeší FK a to se dá vyřešit přes chat , warden potřebuje na začátku kola prostor k mluvení aby dal příkazy a zákazy . To ale není možné , když tam všichni řvou , potom tčka wardena neslyší nebo mu nerozumí a dostávají kill za to , že nevědí co dělat a pak řvou ještě víc a stěžují si. Tento plugin tomu má zabránit. Pokud se hráči odnaučí na sebe řvát a spamovat voice tak tento plugin můžeme odebrat.
HLSA JAILBREAK

Re: Žiadosť o zmenu pluginu

3
Myslím si, že už ubehol nejaký ten čas a uznávam, že tento plugin má svoje využitie, ale 70 sekúnd je podľa mňa už moc dlho.

Ako si povedal Embargo, hráči sa už ako tak odnaučili skákať do reči wardenovi a aj keď spamujú VC tak wardena vo väčšine prípadov počúvnu.. Ak nie, máme príkaz (1min mute)

Chcem poprosiť A-team aby sa o tom aspoň chvíľu porozprávali a pouvažovali nad zmenou.

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 0 guests

cron