sťažnosť na admina

1
Stížnosti na Adminy

Nick admina :ghatt

SteamID admina :STEAM_1:0:85606985

Důvod stížnosti :Zakomplexovanosť dal mi ban lebo som si nechcel zmeniť meno ale deň pred tým som sa o tom rozprával s itachim a on povedal že tento nick mať môžem takže nechápem dôvod banu prosím upracte si ho :D

Důkazy: Itachi/ban list iné nemám
NEVIEM DOMYSLI SI :D

Re: sťažnosť na admina

3
Waid :) Ghatt ti minimalne 3krat povedal a upozornil ta nech si zmeniš meno. Čo si urobil ? Nič, nezmenil si si ho. + k tomu si dneska dal 3fk mne kvoli tomu že ti asi vadim ale to neni dôvod dat FK

Re: sťažnosť na admina

4
den1s wrote: Wed, 6. January 2021, 15:22 Waid :) Ghatt ti minimalne 3krat povedal a upozornil ta nech si zmeniš meno. Čo si urobil ? Nič, nezmenil si si ho. + k tomu si dneska dal 3fk mne kvoli tomu že ti asi vadim ale to neni dôvod dat FK
nemáš sa čo k tomu vyjadrovať nie si kompetentná osoba a nechápem prečo sa ku všetkému musíš vyjadrovať keď to nieje tvoja vec a nikto sa ťa nepýtal
NEVIEM DOMYSLI SI :D

Re: sťažnosť na admina

5
den1s wrote: Wed, 6. January 2021, 15:22 Waid :) Ghatt ti minimalne 3krat povedal a upozornil ta nech si zmeniš meno. Čo si urobil ? Nič, nezmenil si si ho. + k tomu si dneska dal 3fk mne kvoli tomu že ti asi vadim ale to neni dôvod dat FK
a vd si dostal :D za to že ti jeden nedal warden nie je môj problém a daj si na mňa žiadosť o ban sem to nepleť lol
NEVIEM DOMYSLI SI :D

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron