Stížnost na Adminy

1
Stížnosti na Adminy

Nick admina : qinssy.eu

Steam ID admina : STEAM_0:1:511898952

Důvod stížnosti : Netýká se to pouze Qinssyho ale mám zde na něj důkazy . Po té co se na Jailbreak přidal nový obchod . tak si academy admini a admini , popřípadě manažeři , givují dollary a díky nim si kupují VD . Nepřipadá mi to fér vůči ostatním hráčům . Chápu že zde ta možnost je ale neměla by se zneužívat .
K zakoupení VD potřebujete 25 dollarů , a k otevření cel 15 . Což znamená že Qinssy potřeboval 65 dollarů . Což Qinssy opravdu neměl .


Důkazy :
Givování creditů.png
givování 2.png
You do not have the required permissions to view the files attached to this post.
Last edited by Embargo on Sun, 21. June 2020, 20:20, edited 1 time in total.
HLSA JAILBREAK

Re: Stížnost na Adminy

4
Zase napíšu vše do jednoho příspěvku až nespamuju.

Zajimavé je to, že jak je teď "válka" nebo jak nazvat tuto dětinskou hru ze strany ghatta a jeho crew. Tak Embargo na mě podává stížnost, která dle mého nemá ani dostatečné důkazy. Následně na stížnost odpovídá po minutě co byla vytvořena ovc3, který byl na serveru s Embargem a odpojili se ze serveru v cca stejný čas. Ovc3 hlavně ví kdo si ty bodíky givuje, tak proč "nenapráskat" jeho když vadí to, že si prý i já givuju bodíky. I kdybych to udělal, tak bych pomlčel ze strany ovc3, protože on sám ví co dělal když dostal ACADEMY :D.

Jelikož v důkazech je screen z 8. kola tak jsem měl docela dost času na to si vydělat i těch 65 bodíku: pomocí rebelování (ct killy), vyhrání kola a taky byly minimálně jedny TG.
Last edited by qinssy on Mon, 22. June 2020, 02:04, edited 1 time in total.

Re: Stížnost na Adminy

5
1)

Nějaká "válka" mě absolutně nezajímá. Chápu, že Embargo přiložil nedostatečné důkazy, ale tento příspěvek bych spíš bral jako stížnost všeobecně na A-Team. Viděl jsem více Adminů dělat to stejné.

2)

Výmluvy dobré, ale viděl jsem to na vlastní oči, že ve druhém kole co ses připojil na server tak sis koupil VD.


Ale pořád nevím co myslíš tímhle:

" I kdybych to udělal, tak bych pomlčel ze strany ovc3, protože on sám ví co dělal když dostal ACADEMY :D ."

Re: Stížnost na Adminy

6
Do vaší " války " se vůbec nechci zapojovat , vaše spory si řešte sami . Nejsem na ničí straně a mám na to vlastni nazor . Tahle stížnost nebyla mířena na Qinssyho ( qinssy měl být příklad) , s qinssym jsem nikdy žádný problém neměl ani nehodlám mít. Nový shop je podle mě úplně zbytečná věc, která se na jailbreak neměla přidávat . Stížnosti jsem podal z důvodu ,aby se toto neopakovalo .
Vůbec jsem nechtěl aby zde vznikaly konflikty .

Ale připadá mi nefér qinssy , že se zde obhajujes že sis dollary mohl bez problému vydělat. Místo toho aby si se přiznal že sis je givnul a příště už to nedělal.
HLSA JAILBREAK

Re: Stížnost na Adminy

7
Vyriešené. Riešili sme to na Team Speak serveri s časťou admin teamu, ktorej sa to týka.
Givovanie dolárov v /obchod je pre adminov už zrušené.


/LOCK/
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron