Ghatt (a jeho crew)

1
Nick admina - ghatt
SteamID admina - STEAM_0:0:85606985
Důvod stížnosti - "admin" má chování, které by ADMIN vážně mít neměl. Když jsem byl "povýšen" na ADMINA z ACADEMY tak se ghatt ke mně začal chovat z ničeho nic hnusně, že jsem prý naegovaný protože se starám o server a poučuji hráče když řeknou špatný příkaz nebo dají FK. Po tom co jsem oprávněně zabanoval jeho kamaráda z důvodu NENAHLASENI VD, URAZENI AT na mě "poslal" jeho kamarády, aby mi na serveru dělali zle (vysmívali se mi, uráželi mě) potom dostal jeden z jeho kamarádů další ban, který trval 30 minut a byl z důvodu urážení (myslím, že při tak malém banu není potřeba demo a byl při tom kuro, který mi sám a ostatním hráčům potvrdil, že ban byl oprávněný a taky mohl být na delší dobu). Následující dny začal ghatt a jeho kamarádi nadávat a jakkoliv jinak urážet členy mého gengu na serveru, že jsou gayové, děcka, lezou do prde** a podobně. Ghattovi jsem osobně napsal co má za problém a chtěl jsem to s ním vyřešit, ale on asi nechtěl a začal dělat to co jsem již zmínil.
Důkazy - myslím, že tohle video by mělo stačit a taky si myslím, že většina hráčů potvrdí ghattovo chování vůči mě a ostatním hráčům (tedy pokud je taky neposlal proti mně :D)

Re: Ghatt (a jeho crew)

3
Sťažnosť uznávam za platnú. Nápravu správania budem s adminom riešiť osobne.
Odpoveď na túto sťažnosť od HLSA Dajmicash nemôžem uznať ako sťažnosť, pretože to je len komentár. Ak chceš podaj si túto sťažnosť znova v sekcií Sťažnosti na adminov, podľa vzoru.

Adminovi nebudú odobraté jeho Global Admin práva z nasledujúceho dôvodu:


Pravidlo číslo 3 pre Admin team --->

3. Pokiaľ budú proti Vám podané tri uznané sťažnosti či dvakrát nedodáte relevantný dôkaz ku banu budete vyhodený z Admin tímu.

Toto je prvá platná sťažnosť na admina Ghatt http://forum.games-town.eu/memberlist.p ... file&u=968 (STEAM_0:0:85606985).

Ak budú uznané ešte 2 sťažnosti na tohto admina, bude to viesť k odňatiu jeho adminských práv.


/LOCK/
CO-OWNER
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest

cron