Žádost o UB

1
Nick : SkurF ._.
ID : STEAM_0:1:513089777
Server : Retake #2
Admin : NeuRoN
Důvod : WH
Důvod o UB : Jakoby proč bych měl cheatovat na ACC který není ani můj ?
a co jsem viděl DEMO tak tam není nic prukazného doslova nic!
Tímto bych chtěl požádat o UnBan děkuju. Hezký den <3

Re: Žádost o UB

2
Zdravím
tu prikladám demo:
susp časy : 2:32 až moc dobrý timing na nade
3:40 divné, že si si bol moc istý, že tam je (mohol to obchádzať)
4:00 divný shlouderpeek


Prajem príjemný zvyšok dňa :)

Re: Žádost o UB

3
První čas: Však na ten nade si tam srovnával cross a pak udělal jenom to aby to letělo dál
Druhy čas: Proč by to měl obíhat když Skurf i tak už neměl čas? Nikomu nedošlo?
Třetí čas: Na téhle pozici stojí tak 1/2;1/3 lidí co je na tom to shlouderpeeknout?

Já ještě vím to že Tinky s Neuronem se na něho domlouvili dřív ale o WH tam nic nepadlo jenom tam říkali to že jim vadí jak to hraje že je to "čekač" "opozdilec" a takových slov co tam padlo bych dal dohromady víc a co jsem zjistil tak Ban ještě nebyl rozhodnutej

Ale co vím že tenhle můj názor stejně bude všem jedno

CLAP CLAP NeuRone a Tinky

Re: Žádost o UB

4
K tomu videu sa už nebudem vyjadrovať a čo sa týka toho s Tinkym tak my sme sa bavili, že chodí stále ako posledný na site každé kolo... A druhá vec je, že on hrával väčšinou večer čo si ty nehrával (už ho pozorujem dlhšie). Neviem prečo by som mu dával ban len tak... A argument, že mu dám permu, že to obieha je úletík .:)
(Zaujímavé je to, že to riešiš viac ty ako on ale pohodka.)

S pozdravom NeuroN
Prajem príjemný zvyšok dňa. :)

Re: Žádost o UB

5
Mrda no sám jsem vás slyšel bohužel to jsem ještě nevěděl že mu dáte ban jinak by to bylo trošku jinak

Ale cením vás že vám to nejspíš výjde
Ale jenom na něj čumět 24/7 tak to bych našel dukazy na každym každej má momenty

CLAP CLAP NeuRone a Tinky

Re: Žádost o UB

6
Ako je zaujímavé, že do toho ťaháš Tinkyho keď on mi nepovedal nič o bane atď...
A sledoval som ho iba keď mi prišiel susp....
Hovoríš tu ako keby sme nikoho iného nespektili a čakali na chybu... Ako som spomínal neviem prečo by som mu len tak dával ban. Môžeš mi tu povedať dôvod prečo si to myslíš ? :) (okrem toho, že to obieha a chodí ako posledný :D )

S pozdravom NeuroN
Prajem príjemný zvyšok dňa :)

Re: Žádost o UB

7
Však já jsem vás slyšel jak se na něho domlouváte je to tak těžký pochopit
Každej je někdy sus a vy ohledně kravin dáváte hned ban lulw
Koukej se na koho chceš ale když se na někoho budeš koukat a vidíš enemy přes zdi tak tam vždy jsou sus momenty ale však váš názor vám brát nebudu vid

Re: Žádost o UB

8
Podľa teba sme sa dohodli aj keď Tinky nemá žiadny dopad na jeho ban hej ? :D
Už sa nebudem vyjadrovať k tejto téme je tam môj názor a tvoj ti brať nebudem :)


S pozdravom NeuroN

Re: Žádost o UB

9
Tak to je husté on tam kamoš byl zrovna když jste se domlouvaly že mi dáte ban že chodím furt pozdě o to jde a pak hodím jeden nade který hazí každý druhý hráč a vy hned berete že mám WH jen protože nevíte za co mi dát ban jen protoze chodím pozdě.Tohle je také husté : Mullti-Hack =1 day xd : https://ctrlv.cz/tRQx : https://ctrlv.cz/fcDx Tady tohle je multihack pro ty kteří nevědí za co banují : https://ctrlv.cz/cCSo
Hezký den :D

Re: Žádost o UB

10
Ako neviem prečo tu zaťahuješ Tinkyho. Ako nerozumiem tomu však vidíš aký admin ti dal ban.
Ak máš problém ako banuje Tinky, tak tam je kolónka "sťažnosti na adminov". Dobre daj mi dôkaz, že som sa s ním dohadoval o bane :) (To, že to povie tvoj kamarát nemôžeme rátať ako dôkaz). A ja som doložil dôkaz o tom, že ty používaš wh. :D


S pozdravom NeuroN

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron