ŽÁDOST O UB

1
Žiadost o UB

Tvůj nick : shapito

Steam ID : https://steamcommunity.com/profiles/76561198198495893

Server, kde si dostal ban : retake2

Admin, který ti dal ban : není uvedený

Důvod, proč si byl zabanován : prej wh

Důvod, proč by si měl dostat unban : Dřív to bylo tak že si ten ban vybrečel thonder když nebyl ještě admin, protože hral proti mně a myslel si že su zaply, ban je dluhy 2 roky, 2 roky sem tam nehral a naistoloval sem za cs, pamatuju si ze mně nebylo dáno ani demo a proste si to thonder pres draxa a pres toho admina ktery mě driv zabanoval proste vybrecel protoze byl vipko ci co, proste jednoduse sem tam nehral 2 roky a byl jsem zabanovan bezduvodne, byli tam i lidi kteri to mohli dosvedcit a kteri byli na me strane, nevim co k tomu vic dodat proste chcu hrat

Re: ŽÁDOST O UB

2
ban dal thonder
tak rok a pul zpatky a cheating
rikal ze ma demo ale neni u toho banu nic dolozene
za cheating
takze bych gentlemansky poprosil o reconsider
a hlavne ja se za neho mozu zarucit

"hlavne ja se za neho mozu zarucit" tak hlavně, že první věta je lež. :D
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: ŽÁDOST O UB

3
Čau, ten ban jsem ti dal já z důvodu že jsem obdržel větší množství dema ve kterých bylo obvious že něco máš. V té době si měl myslím že wallhack a trigger teď si to už nevybavuju. Vždy, když jsem přišel na server tak si najednou začal hrát jak paštika a když odejde admin tak najednou si byl vždy za legendu :D Všichni admini o tobě věděli, proto jsme čekali než nám někdo dá demo aby se to dalo potvrdit.

Další věc, nechápu proč až teď řešíš situaci která se stala před rokem a půl. Proč si nenapsal dřív? Myslíš že teď dostaneš unban když demo už nikdo nemá jelikož proč by ho člověk měl po roce a půl ? Ano, je pravda že Thonder si hodně stěžoval. Ale měl na to právo jako každý hráč. Od toho tu jsou adminové, aby se starali o server když třeba někomu něco příjde suspicious. Draxo, já, smkp myslím že o tobě taky ví, thonder a úrčitě ještě někdo by tohle dokázal potvrdit.

Řeknu to takhle, nezasloužíš si unban. Ano, je to nějaká doba, ano člověk se dal poučit ale ty si zrovna člověk který by toho byl schopen udělat znovu.

Toť vše, pěkný zbytek dne.
Last edited by matolka on Tue, 12. January 2021, 10:16, edited 1 time in total.

Re: ŽÁDOST O UB

4
matolka wrote: Tue, 12. January 2021, 10:14 Čau, ten ban jsem ti dal já z důvodu že jsem obdržel větší množství dema ve kterých bylo obvious že něco máš. V té době si měl myslím že x-ray a trigger teď si to už nevybavuju. Vždy, když jsem přišel na server tak si najednou začal hrát jak paštika a když odejde admin tak najednou si byl vždy za legendu :D Všichni admini o tobě věděli, proto jsme čekali než nám někdo dá demo aby se to dalo potvrdit.

Další věc, nechápu proč až teď řešíš situaci která se stala před rokem a půl. Proč si nenapsal dřív? Myslíš že teď dostaneš unban když demo už nikdo nemá jelikož proč by ho člověk měl po roce a půl ? Ano, je pravda že Thonder si hodně stěžoval. Ale měl na to právo jako každý hráč. Od toho tu jsou adminové, aby se starali o server když třeba někomu něco příjde suspicious. Draxo, já, smkp myslím že o tobě taky ví, thonder a úrčitě ještě někdo by tohle dokázal potvrdit.

Řeknu to takhle, nezasloužíš si unban. Ano, je to nějaká doba, ano člověk se dal poučit ale ty si zrovna člověk který by toho byl schopen udělat znovu.

Toť vše, pěkný zbytek dne.
UP
S přáním hezkého dne

RTK HLSA Thonder1

Re: ŽÁDOST O UB

5
Hráč dostane unban, byla to docela dlouhá doba + jak říkal matolka, tak není demo a není zde důvod, proč unban neudělit.



/lock
Image

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron