Žádost o UB

1
Nick ve hře: ⭕⃤_Jacob_
Steam ID: STEAM_1:0:137752775
Server: Old school 1.6
Admin, který ti dal ban:Fl3ryy
Důvod, proč si byl zabanován: prej za multy cheat.
Důvod, proč by si měl dostat unban : Nemam cheaty , nikdy jsem necheatoval na mainu , vzhledem k tomu že jsem dneska daval lepší shoty než ti silveři tam tak jsem dostal ban od Fleryho . nechce mi poslat ani cele video,že mam cheaty , klidně dam přes TeamViewer přístum k složkám atd.Chtěl bych poprosit o UB a sebraní prav flerymu ,protože dava bany jenom tak

Re: Žádost o UB

2

1. klip - v pohode namireni na hlavu pres zed
2. klip - ?aimlock?
3. a 4. klip - v pohode reaction time
Image

Re: Žádost o UB

3
Hele nic jako AB/AL/TG/SA nemam vzhledem k tomu, že mám na csgo asi 2,5k h tak vím kde mužou byt , navíc maš to jenom 3-4killy ještě k tomu to jsou v pohodě killy co se davaj na vysokem elu
Ty asi nebudeš vysoke elo co ?,

Re: Žádost o UB

4
Navíc reflex když maš tak to daš v pohodě, ještě k tomu tam ten druhy klip neni aimlock ale okey , 3-4 to jsou prostě reflex killy , a navíc ten prvni klip koukal jsem na roh kde stojí obvykle hráč

Re: Žádost o UB

5
Flery je to neprůkazné když má borec za celou hru 15 killu a jednou za čas dá lucky shot. Další věc je když borec checkuje normální spoty a ty mu tam napíšeš že má wh. Nemá to logiku.

Re: Žádost o UB

6
ash1kuri wrote: Sun, 6. September 2020, 11:28 Flery je to neprůkazné když má borec za celou hru 15 killu a jednou za čas dá lucky shot. Další věc je když borec checkuje normální spoty a ty mu tam napíšeš že má wh. Nemá to logiku.
Jelikož nejsi kompetentní osoba tak bych poprosil aby jsi se nevyjadřoval. Basic spot to sice je a tím pádem nechápu proč by se koukal o kousek vedle do stěny :)
Last edited by Fl3ryy on Sun, 6. September 2020, 12:05, edited 1 time in total.
Image

Re: Žádost o UB

7
Jacob wrote: Sun, 6. September 2020, 11:17 Hele nic jako AB/AL/TG/SA nemam vzhledem k tomu, že mám na csgo asi 2,5k h tak vím kde mužou byt , navíc maš to jenom 3-4killy ještě k tomu to jsou v pohodě killy co se davaj na vysokem elu
Ty asi nebudeš vysoke elo co ?,
Když se tady oháníš tím kdo má jaké elo tak by mě zajímal tvůj rank atd :D
Image

Re: Žádost o UB

8
Jacob wrote: Sun, 6. September 2020, 11:19 Navíc reflex když maš tak to daš v pohodě, ještě k tomu tam ten druhy klip neni aimlock ale okey , 3-4 to jsou prostě reflex killy , a navíc ten prvni klip koukal jsem na roh kde stojí obvykle hráč
Proto jsem tam dal otazníky, vypadalo to trochu divně. Koukal jsem na ty 2 shoty a tvůj reaction time byl na prvnim cca 90ms a na druhym nějakých 70ms + na ten range bych to možná nějak pochopil s wipem ale určitě ne s deaglem když jsi ho na tu dálku skoro ani neviděl peaknout
Image

Re: Žádost o UB

9
Moje elo je LEM ashi řekne taky muj rank, pak jestli ses nekoukal je tam roh kde se muže schovavat enemy

Re: Žádost o UB

10
Faceit lvl 7 na druhem acc , hraju s dalšíma lidma lvl 10 , pak bych tě poprosil o ten tvuj FB/DIS/TS abych ti to vysvětlil, poprosim unban

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 3 guests

cron