FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o moderátora na našom teamspeaku.
Here you can request a moderator on our teamspeak.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od DrozdLP
Nick po ktorým si na našom TS3 : DrozdLP
Tvoj vek : 17
Tvoje skúsenosti s TS3: Jsem zkušený jak s nastavováním POWER, tak nastavováním permisí. Mám svůj vlastní TS3 server, na kterém hrajeme s kamarády. Tento server mám již dva roky a vím že za dva roky mám plno zkušeností z jednoho tska. Poté spravuji také další ts3 servery. Samo sebou to dělám zdarma, protože mě to baví.
Ako často si na našom TS3: Ted´právě vůbec. Jsem tu uplně nový a vás TS3 je vypnutý, jak vidím na stránkách. Ale jak mile bude online, můžu zde být 4-5 hodin denně. O výkendu i 6 hodin online.
Prečo by si mal dostať moderátora práve ty: Může to být kdokoliv kdo se v ts3 vyzná. A já jsem zkušený, vím co udělá když nastavím join_power v místnosti třeba na 50, tak se tam normální hráč nepřipojí. Aby se tam připojil musím v permisích nastavit hráči join_power taky na 50.
Dostačujúci mikrofón pre komunikáciu: Jistě mám mikrofón na dobrou komunikaci s hráči.
Ďalšie informácie o sobe, napr. meno, záujmy, atp.(minimálne 30 slov) : Čau, jmenuji se pravým jménem Marcel Barkóci. Ale ve virtualním světě jsem znám jako DrozdLP. Pod touto přezdívkou hraji již druhým rokem aktivně. Rád hraji hry na pc, poté rád sportuji. Mám jeden koníček kterému se věnuji aktivně, a to je Florbal. Bydlím v brně, chodím na střední strojírenskou školu. Jsem kamarádský typ.
od player12
Drozd Len ti píšem pre tvoju zaujímavošť čakal som 3 alebo 2 mesiace na 4 odpovede odporúčam ti to vymazať ale ako chceš je to tvoje rozhodnutie
od BlackCrow
Zajímavé že se zajímáš o TS když jsi ani sám nezkusil jestli server opravdu jede a ani nevíš jak server vypadá. Web možná ukazuje že nejede, ale server běží tak jak má.
Random polák ok

Nick - Bichu Key-Drop.pl SteamID - STEAM_0:1:1579[…]

JB

XD striptease http://leteckaposta.cz/582825448

VIP - nefunguje aktivace

Zdravím koupil jsem si VIP přes sms, při&sc[…]

Pripoj sa do našej Steam Group