FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od Neezy
https://i.imgur.com/OzzPBqv.png

Nazdar, píšu sem ohledně dneška. Jak je možné, že když jsem dal 'Lost in my own dream' gag tak mu banleader dal ungag? Není to náhodou moje rozhodnutí? Chápu, že jste spolu byli na tsku a že jste se nudili. Tak to do mě všichni začnete rejt? Myslel jsem že chiko je normální a má rozum. Ale ne, dnešek ukázal svoje :DDDDDDD fakt docela chcípám no. A o ghattovi a hazemu vůbec nemluvím. Ty do mě rejou furt a nevím k čemu jim je to platný :D nevím jako co se stalo :D měli bychom se navzájem respektovat ale hovno. Pár debílků si řekne 'pojďme na neezyho, je to píčus, budem ho urážet a když dostanem ban tak nám chiko dá unban'. Dobrý no. Nikomu jsem nic neudělal a všichni se ke mě takhle chovají :) byl bych rád kdyby se tohle nějak už neopakovalo, nemá to smysl, melete akorát hovna. Byl bych rád kdybyste se tu vyjádřili nestranně.
od MMatsuki
čauvec, ja dal kdysi ban ghattovi a hnedka dostal unban od dexe, adminove by se mezi sebou nemeli gagovat, mutovat, banovat, kickovat, protože od toho v tuhle chvili nejsi TY ale manažer + vedení
od Neezy
Jde o to, že jsem dal "Lost in my own dream" na oldschoolu gag za provokaci. Chiko mu dal ungag. Lost je na oldschoolu pleb. Není global admin, měl by se na serveru chovat adekvátně.
od chiko
Neezy napísal:
08 Aug 2020, 20:54
Jde o to, že jsem dal "Lost in my own dream" na oldschoolu gag za provokaci. Chiko mu dal ungag. Lost je na oldschoolu pleb. Není global admin, měl by se na serveru chovat adekvátně.
K tomu gagu, ja myslel ze má gag za úplně něco jiného než ho vlastně měl, což se ti omlouvám, tohle je moje chyba, má gag zpátky a taktéž se ti omlouvám za moje chování🤓 ja byl hlavně toxickej na lidi z mojeho týmu, což byl ghatt haze lost, jelikož s nima se bavím neustále takže jsme dělali blbosti jako vždy, nemam proti nikomu z vás nic, to ze jsme si chtěli dat skupinu broken gays club nebyla narážka na vás, protože tohle mi přijde stejný jako když měl Houska admina a dával ban za jména “rohlík, chleba, bageta”
od Neezy
I tak bys měl můj gag respektovat ikdyž jsi starší a máš vyšší hodnost. Máme být team a respektovat se navzájem. COž se nedá říct u ghatta a hazeho
prosim o ban aj na forum

Ty impotentny zdegenerovany kokotko s malym mozgom[…]

2 cheateři na old school

Žiadosť o Ban Tvůj nick: ekere standees […]

Žádost do Academy týmu

Žiadost o Akademika Nick :Pribiňák Věk : […]

ITΛCHI - SERVERMASTER

Nick : ITΛCHI Věk : 20 SteamID : S[…]

Pripoj sa do našej Steam Group