Žiadost o UB

1
Tvůj nick : Lost in my own dreams

Steam ID : STEAM_1:0:421306137

Server, kde si dostal ban : jailbreak

Admin, který ti dal ban : qinssy

Důvod, proč si byl zabanován : nenahlasenie vd

Důvod, proč by si měl dostat unban : nedal som fk

Re: Žiadost o UB

2
Důkaz uploadnu večer, jelikož video se uploaduje 3h na yt a bez netu ted být nemůžu.
Tak bych poprosil nelockovat. :)
Image

Re: Žiadost o UB

3
Ahoj, rád se k tomuto vyjádřím :)
Alcha říká "budete dobíhat na moje bodíky " - tudíž qinssy MUSÍ dobíhat na jeho bodíky, ale ne aktuální, on toho využil, a tak zůstal na jednom bodíku. Nevím, co pak qinssy říkal po té, co dostal FH od Pribináčka, ale vzápětí ho Lost in my own dreams zabil. V tu chvíli mu dal FK! Qinssy se ho 3x zeptal a chtěl vědět důvod za co ho CT zabilo. V tu chvíli Lost in my own dreams porušil následující pravidlo "- být schopno odůvodnit za co zabilo T". Na to ghatt řekl, že nemá mít VD, i když nechápu, proč se k tomu vyjadřuje někdo, komu to má být FUK, jelikož je GA a navíc je to vězeň a ne CT. Nadále Lost in my own dreams stále nenahlásil důvod, proč qinssyho zabil a ještě ho urazil. Porušil další pravidlo "- ohlásit svůj FH a FK (další kolo) Wardenovi". A teď bych chtěl slyšet vyjádření GA ghatta, proč se zajímá o CTBAN, když sám nezná pravidla? Když ani není oficiálním ADMINEM na JB? Jediný, kdo se v tu chvíli má zajímat o ten CTBAN jsem já a vedení, nikoliv GA. Pak následně ghatt a Lost in my own dreams začínají nadále útočit na qinssyho slovně.
Snad jsem všechno objasnil a je jasný, co z toho plyne :) Lost in my own dreams obdržel oprávněný ban za nenahlášení VD a ještě taky mohl dostat delší CTBAN, protože nezná pravidla. Nadále by si zasloužil mute, kvůli urážení admina. Ghatt by měl dostat taky nějaký postih za to, že neudržel klidnou hlavu a ještě provokoval qinssyho.
video.
Image

Re: Žiadost o UB

5
FLERY.
yes, minule som si ju na publicu givol na druhe kolo a potom som si ju uz kupoval, takze si nemyslim, ze ked si raz givnem nejaku zbran, tak je to nieco hrozne xd

Re: Žiadost o UB

6
givnul sis ji 2. kolo, 3. kolo jsi mohl mit vic nez 5k takze sis ji koupit mohl ale dalsi kolo jsi nemohl mit cash na dalsi autonoobu
Image

Re: Žiadost o UB

7
MATSUKI.
takze podla teba by som mal obdrzat nejaky postih ja a nie qinssy, ktory vcera na serveri, ked si tam bol aj ty, ma len tak for fun grabol a mi dal 2 nevyhody a povedal "ghatt, chod zabit matsukiho"? a potom ked si mu to kludne vysvetloval, tak sa zacal spravat ako 10 rocne decko. dnes si vymyslal zase nejaky hluposti na serveri, ze nevidi kruh vytvoreny wardenom, ze ho ma ruzovy alebo aky a potom ked umrel a zacal nadavat na wardena, ze preco ho zabil, ze to bol zase fk, tak som mu povedal, ze nech sa ukludni a nech sa nesprava ako postihnute naegovane decko, tak na mna zacal slovne utocit a provokovat a potom zacal pisat nezmysly do skupiny, ze ghatt kick incoming atd, nechce sa mi tu vsetko rozpisovat, takze kludne si to vyriesim s niekym z vedenia na tsku

Re: Žiadost o UB

8
ako vidim, tak to počitaš s kalkulačkou flery, no tak teda ti oznamim, ze som si ju givol len druhe kolo (:

Re: Žiadost o UB

9
ked bol qinsy academy admin, tak som proti nemu nic nemal, ale ked dostal admina, tak mu očividne stuplo ego a zacal sa spravat ako male namyslene decko, ktore musi mat vzdy pravdu a ked mu niekto povie nie, tak hned ho zacne urazat alebo si vymyslat nezmysly.

Re: Žiadost o UB

10
btw flery, ak sa na mna chces stazovat, tak to mozes urobit v inom prispevku, tu neriesime mna, ale niekoho ineho

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 6 guests

cron