FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od Komplex
Proč nemám sponzora ? ???????????
od Komplex
Duvod proc ho nemam ? kurva tak člověk si něco koupí a nejaky zakomplexovany retard mi to vezme
od Komplex
Gratuluji sebral si ho i na forum si docela hrdina co nemá odvahu napsat
od erdo
Komplex na forku som ti ho zobral ja, pretože aktualizujem groupky, ale v banliste ani nemáš sponzora, takže na to prečo ho nemáš sa musíš pýtať niekoho iného.
od Komplex
Dobře promiň nevěděl jsem ze si to ty, ale bohužel ten někdo nemá odvahu napsat proč ho nemám
od ghostyyy
ale ten niekdo ti asi nenapise po 1hodine :D. kazdy ma svoj life ale dojde na to :D
od BlackCrow
Ono by bylo možná i lepší psát zde na fóru jako člověk a ne jak negramot který jediné co umí je nadávat 🤷 + myslím si, že když začneš nadávat tomu kdo ti to sundal tak ti to moc asi nepomůže ho získat zpět 🤦🤦. Možná zkus popřemýšlel proč ti ho vůbec sundali , zamyslet se a pohledat si pořádně věci základního charakteru např význam SPAMu.
od Komplex
Chtěl bych vidět jak by si se choval ty kdyby tu ten samej dal 2x permu za nic pak te obvinil ze napadas portál a pak ti sebral práva i když sem je nezneuzival a ano ten gag za spam uznamavam to bylo už moc ale jinak sem nic neudělal....
od Dex
Omlouvám se nečetl jsem forum.
Sponzora nemáš protože nám jeden nejmenovaný člověk napadl portál a nahodil ti root práva.
Smazal sem tě z banlistu.
Poté sme dělali new banlist a kopírovali se práva.
Jelikož sem tě smazal tak si nebyl zkopírován.
Za to se omlouvám,už by jsi to měl mít nahozené.
Žiadosť o ban

• Nick hráča °Okty • Steam ID[…]

JAILBREAK Ahoj, chtěl bych na jailbreak[…]

mute/gag/silence

Žádám o přidání pr&aac[…]

UNBAN

nick: sbiq Steam ID hráča : STEAM_1:0:41904[…]

Pripoj sa do našej Steam Group