FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

od ONEE
čus bus, chtěl bych požádat o pár změn týkajících se retake serverů, hlavně pistols only

1. Odebrat ukazatel damage, protože to vůbec nedává smysl, že si můžu hodit nade a vědět kolik je tam lidí a kolik mají hp
2. Nastavit maximální počet hráčů na 7, protože při 8 hráčích je 5v3 retake těžký a v klasický hře se prakticky nestává
Užívateľov profilový obrázok
od Komplex
1. Damageinfo je na každém serveru je to usnadnění pro hráče a nejsem si jistý jestli by to vůbec šlo odebrat jenom na jednom serveru.

2. Myslíš si, že by majitel zbytečně snižoval sloty na server, když mu tam chodí lidi ? To se nejspíš nestane aby to dali na 8.
od ONEE
Díky za opověď,

1) Usnadnění to sice je, ale ne úplně dobré když beru v potaz, že retake má být jakási příprava na situaci ve hře, a ukázání damage je celkem velké výhoda a je něco jinýho když to máš třeba na publicu, tam to to chápu

2) Chápu, pouze návrh, taky jsem s tím nijak nepočítal

doufám, že se k tomu vyjádří i nějaký admin nebo majitel, hlavně k prvnímu bodu
od erdo
Pozri sa na to tak, damage info tu je od začiatku a nikdy to nikomu nevadilo. Odstrániť to nikto neodstráni. A ten druhý bod nestojí za reč.
od ONEE
Je rozdíl mezi tím, jestli to nikomu nevadí a jestli to nenapíše na forko, určitě nejsem jediný komu to vadí, a že to tu je od začátku taky nic neznamená
od erdo
Jasne, ale si jediný, ktorý dal o sebe vedieť, že mu to vadí. Keby sem napísalo 50 ľudí, že im to vadí, vtedy by sa dalo povedať, že to tam naozaj prekáža. Ale keď sa vyjadrí len jeden človek k tomu tak to tažko dačo zmení.
od Adam123743
ONEE napísal:
07 Feb 2020, 10:15
Díky za opověď,

1) Usnadnění to sice je, ale ne úplně dobré když beru v potaz, že retake má být jakási příprava na situaci ve hře, a ukázání damage je celkem velké výhoda a je něco jinýho když to máš třeba na publicu, tam to to chápu

2) Chápu, pouze návrh, taky jsem s tím nijak nepočítal

doufám, že se k tomu vyjádří i nějaký admin nebo majitel, hlavně k prvnímu bodu
Tak si to vypni přes !sd jestli to na retakes jde

Dobrý den, dělal jsem wardena na va&scaron[…]

Neviem kto mi dal ban :D (na forku) Dostal som pe[…]

:)

kedze ma kazdy ignoruje a snitchuje lebo dosli […]

Věk: 16 let (V tomto roce 17) Nick: rotzZ St[…]

Pripoj sa do našej Steam Group