FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od Raichu
Vek: Mám 15 rokov o dva mesiace 16 (2004 26.02)

Nick: Rajču

Steam ID: STEAM_1:1:438618896

Odohraný čas: Neviem pretože to nefunguje / je to outdated. :D

Skúsenosti s adminovaním: Bol som tu Global Admin, takže viem ako sa mám správať a správne usudzovať situáciu.

Dôvod prečo sa hlásim do admin teamu: Hlásim sa do admin teamu pretože by som chcel pomôcť servru / celému portálu.

Informácie o mne: Volám sa Michal, chodim na strednú priemyslovú školu elektrotechnickú v Košiciach kde aj bývam. Rád sa zabávam veľa športujem a hrám hry.

Server: OldSchool 1.6

VIP/SPONSOR Status: Nemám, ale mal som. :)

(Chcel som to spraviť stručné a rýchle na prečítanie, lebo viem že nie každý má čas na čítanie slohovky.)
od Neezy
Dotaz: proč si zadas o admina na server na kterém jsem tě nikdy neviděl? 🤔 koukám ze se začíná vyjebavat s tím jak max propojil všechny servery s jednou databází 🤨
od Raichu
Čo myslíš pod pojmom vyjebávať?
Myslíš to že napr mam admina na 1vs1 a kupim si vipko na only de_dust 2 tak budem mat admina aj tam?

To nie je žiadna novinka, aj za starých časov to Dex tak mal. Kupil si sponzora na jednom servery a na dalsich 2 si kupil vipko a mal aj tam sponzorov.

No ono to je takto, že som si zažiadal na Oldschooly lebo ja hram v podstate všade, občas si zahram na Jailbreakoch (ale kedže tie mi absolútne nejdu lebo som retard tak, tam často nehram), retake #3 only pistols, old maps, tam tiež si niekedy zahram a na 1vs1 taktiež občas, ale na oldschooloch hrám najviac, preto.
od Neezy
Raichu napísal:
13 Jan 2020, 14:57
Čo myslíš pod pojmom vyjebávať?
myslim to tak, že je jedno kde si nahraješ hodiny (public, rtk, ...) a můžeš si požádat tam kde chceš a je úplně jedno jestli si na toms erveru byl nebo ne. Dřív to bylo lepší v tom že každý server měl jednu databázi a musel sis to tam opravdu nahrát. Teď hráči nemůžou tryhardit svůj server ale global.
od Neezy
Neříkám že to zrovna děláš ale přijde mi dost weird že si žádáš na oldschooly když jsem tě tam ani jednou neviděl :?
od Raichu
Žiadam si na oldschooly preto lebo ked tam som tak sa tam častejšie nájde hacker ako na ostatných servroch, kedže to je non-prime. Thats it. Preto by som chcel hlavne na oldschooloch lebo podla mna inde to je kus zbytočné.

A hlavne tam je menej adminov teraz vraj. Ale to je celkom jedno kedze tam chodis ty, dex a Fleryy, ale tak podľa mňa je každá pomoc dobrá. :lol:
unbann me pls

my nick is s1lent i got banned from robko and it d[…]

Old Maps

Věk: 18 SteamID: ♛✟Kompl€x Odehran[…]

Public a Old maps

Zdravím Nešlo by prosím[…]

Dárek

Upřimně si myslím že by komplex měl dostat […]

Pripoj sa do našej Steam Group