FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Vidíš niekoho ako zneužíva práva ? Tak to napíš práve sem!
Do you see someone abusing permissions? Then write it here!
od MaNNy
Nick: angelsc0lyy cs.money
Moje Steam ID: STEAM_0:0:212519729
Důvod stížnosti: Opakovaně jsem dostával kick, nevím proč.
Důkazy: http://leteckaposta.cz/863540982

Děkuji.

Edit: Myslel jsem si že jsem dostával kick od "IXO" ale zjistil jsem že to byl "angelsc0lyy cs.money"
Naposledy upravil/-a MaNNy v 11 Jan 2020, 17:40, upravené celkom 2 krát.
Užívateľov profilový obrázok
od iXo
[SM] angelsc0lyy cs.money: Vyhodil hrace ur gay (Duvod: tak co uz jsi vypnul?)

Myslím že nemusím psát víc věcí.
od MaNNy
Omlouvám se ixo, myslel jsem si že jsi to byl ty. Každopádně jsem byl na serveru jedno kolo, zabil jsem 3 hráče úplně defaultně.
od PDMC0ly
hele jestli to chces fakt resit, tak to rekni adminum kteri to maji na starost. si tam chci pouze zahrat a proste mi furt musite psat ze at nekoho kicknu, jaky je duvod kickovani apod. Nemam zajem se s tim zabyvat kdyz tam nikdo z adminu krome ghatta neni
od Komplex
Já a Coly jsem tam docela často a komunitě na publicu se dá věřit už několikrát se mi stalo, že napsali Komplex je tu cheater nebo Komplex dej mu kick a zatím vždycky měli pravdu a ten dotyčný byl cheater mám ještě 2 dema dalších, ale teď nemám čas to dat na forum a myslím si, že kdyby šel Coly do spectu tak zjistí, že si taky zapatý, nebo spamuješ voice a nadáváš prostě něco za co by si mohl dostat kick právem.
od Komplex
Samozřejmě můžeš být výjimka a nic si nedělal, a psali to třeba, protože si “dobrej” a dával si hlavy a mysleli si, že si zapaty.
od MaNNy
Ahoj Komplexi, bohužel se nejednalo o server Public ale Oldschool. Připojil jsem se tam na 1 kolo ve kterém jsem dal 3 killy. Jednoho dozad a další dva mi vběhli do crosshairu z longu když já jsem byl na midu. Věděl jsem že tudy půjdou protože u longu zabili našeho teammata.
unbann me pls

my nick is s1lent i got banned from robko and it d[…]

Old Maps

Věk: 18 SteamID: ♛✟Kompl€x Odehran[…]

Public a Old maps

Zdravím Nešlo by prosím[…]

Dárek

Upřimně si myslím že by komplex měl dostat […]

Pripoj sa do našej Steam Group