FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od erdo
Kedže sa nám tu rozbehol nejaký trend, kde sa HLSA vyjadrujú k žiadostiam o unban a ľudia, ktorí robili neplechu sa chcú vracať na staré pozície a vlastne celkovo nemá kto riešiť unbany, som sa rozhodol si podať žiadosť o banleadera, aby tu bol aj niekto so skúsenosťami a s rozumom na správnom mieste.

Věk: 18, čoskoro 19
Nick: Erdo
SteamID: STEAM_0:0:449545816
Odehraný čas: K dnešnému dňu na retake 2 to činí presne 4d 07:54:31h.
Zkušenosti s adminováním: Prvý krát som sa dostal k adminovaniu pred štyrmi rokmi. Takže skúsenosti mám dlhoročné, pričom dokopy už tretím rokom pôsobím ako admin a neskôr ako HLSA na Games-Towne.
Důvod proč se hlásíš do AdminTeamu: Dôvod prečo sa hlásim na post banleadera je jednoduchý. Nemáme tu nikoho kto by sa viacmenej venoval a riešil denno denne bany. Občas to tu rieši Dex, ale ten kvôli pracovným povinnostiam a iným záležitostiam to skrátka denno denne riešiť nestíha. A ja ako HLSA som na servery takmer denno denne čo znamená že aj fórum navštevujem zakaždým, deň čo deň. A kedže vidím, že často krát tu zostávajú žiadosti o ban či unban aj niekoľko dní neriešené, rozhodol som sa podať si žiadosť na post banleadera, kedže mám dostatočné skúsenosti či už s adminovaním, alebo riešením cheaterov. Keď si dá niekto tú námahu a pozrie si žiadosti o unban, ktoré boli od hráčov, ktorým som dal ja ban za cheating, tak zistí, že ani raz som sa nepomýlil, maximálne tak nájde unban, pretože nefungovalo demo. A že tých žiadosti o unban tam je viac ako dosť. Z tohto aspektu mi vychádza že naozaj sa cheaterom a celkovo tejto problematike rozumiem a podľa môjho skromného názoru som na tento post dostatočne adekvátny.
Informace o tobě: Volám sa Martin. Mám 18 rokov. Pochádzam z okolia Bratislavy a momentálne sa venujem štúdiu na gymnáziu. Po maturite tento rok plánujem ísť na vysokú školu odbor informatika. Vo voľnom čase sa venujem prevažne fitness a samozrejme počítačom ako takým. Vtipné ako sa tieto dve veci od seba navzájom odpudzujú a aj napriek tomu sa to dá všetko spojiť. Človek len musí chcieť. Ak som náhodou AFK na servery počas hry tak som pravdepodobne išiel vyvenčiť psa. Áno, mám aj psa a je to teda poriadna fena. :D A keby mám niečo napísať k mojím takým hobby, rozhodne by to bolo poriadne vychladené pivko a pokec s kamarátmi a nie, žiadne ožieranie tvrdým. ;)
Server: /
VIP/SPONSOR Status. Ano/Nie

Ďakujem pekne za prečítanie. A verím v pozitívnu odozvu.
Naposledy upravil/-a erdo v 13 Nov 2019, 09:08, upravené celkom 1 krát.

Tvoj nick: PanLordik !!! Nejsem PanLordík S[…]

https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/781866[…]

Žadost do A-TEAMU

Věk : 15 Nick: PanLordik SteamID: STEAM_0:0:179721[…]

Žádost o unban? Důvod?

Tvoj nick: PanLordik !!! Nejsem PanLordík S[…]

Pripoj sa do našej Steam Group