FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od Neezy
Jak už název napovídá, tak víte o co jde.
Na GT hraji už přes dva roky a za tu dobu jsem poznal neskutečně moc dobrých lidí <3 za toto vám opravdu děkuju :) Od té doby co mě kamarád (Venge) přivedl na GT server, jsem 98% mého hraného času za 2 roky strávil právě tady :) I přes značnou část, co jsem pro GT udělal, jsem byl vyhozen ... Dokonce jsem půjčil i respawnovi svůj smurfový účet aby se GT mohl zase rozjet a co z toho mám? Nic. Největší poděkování patří samozřejmě respawnovi <3 protože bez něj bych asi moc na PC nebyl. Važte si toho co pro vás dělá :) Ještě jednou děkuju moc všem co jsem poznal <3 bylo to s vámi super :) všem přeju hodně štěstí jak v csku tak v reálném životě :)

Nejlepší lidi z AT:
Respawn
Afterstylez
Drugy
Itachi
Niko
Fazery
Mates
Blackcrow
Triplexík
Prcinka
Robko
Fury
OndeR
Lolkoun
Tomáš
Chiko
Ashikuri
Fikuz
Peter
pim pin
FreeSby
Meow
Frozen
ZeOsko
Houska
Neppiik

(není to seřazené podle oblíbenosti... Respawn prostě patří na první místo protože bez něj bych ani nebyl manažer <3)

Díky ještě jednou moc všem

Uf, ixo, kaboom, michal, nowas doufám že jste rádi :) i když vás nesnášim tak i vám popřeju do života hodně štěstí
Naposledy upravil/-a Neezy v 15 Aug 2019, 22:13, upravené celkom 3 krát.
od Niko!
Ahoj Nezzy,je mi líto že tě vyhodili. :(
Byl jsi tady super Manažer,hlavně dobrý kámoš.
Užívej život :)
od Triplexik
Ty vole? Já tam jsem napsanej xD Ale jako, nevím co tady chtějí dělat, když vyhodí ten zbylej admin team, co tu zbyl xd
Ale glgl do irl <3
od Neezy
Triplexik napísal:
13 Aug 2019, 12:36
Ty vole? Já tam jsem napsanej xD Ale jako, nevím co tady chtějí dělat, když vyhodí ten zbylej admin team, co tu zbyl xd
Ale glgl do irl <3
Jsme se chvíli bavili přece :D jsi přišel jednou na oldschooly a zapínal jsi mi noclip :D
Díky <3<3
Návrhy na Jailbreak mapy a modely

Zdravím , pridávam sem návrh[…]

Cookie

Nick hráča. CookieLogical Steam ID hr&aa[…]

Věk: 17let Nick: Snox STEAM ID: STEAM_0:0:45776881[…]

jailbreak vecičky

Zdravím , rád by som poprosil oboha[…]

Pripoj sa do našej Steam Group