FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
#12017
Věk - 19
Nick - Prcinka
Steam ID - STEAM_0:0:104289227
Hl Stats - http://hlstats.fakaheda.eu/hlxce_268412 ... ayer=20343

Zkušenosti s administrací - V administraci se pohybuji v kuse přes šest let. Tohoto postu jsem dosáhnul na několik hrách.. jako například FiveM, CS:GO, CS 1.6, WoW, Metin2 a všelijaké možné další hry. Také jsem měl několik vlastních projektů, takže adekvátní a profesionální chování znám už dost dlouho. Také jsem na tomhle serveru byl na postu Administrátora, konkrétněji na serveru Jailbreak, kde jsem byl něco přes rok.

Důvod proč se hlásíš do A-Teamu - Vždy mě administrace bavila, takže to dělám z důvodu toho, že mě to nějak naplňuje a baví. Samozřejmě dodržování pořádku a výpomoci hráčům nesmí chybět, beru to samozřejmě jako součást tohoto spotu.

Informace o sobě - Jsem obyčejný kluk, který právě dostudoval a hlásí se na další školu. Jsem klidný člověk, který se jen tak nenechá vyprovokovat a jsem schopný řešit konflikty s chladnou hlavou. Nehádám se jenom tak, jenom pokud vím, že mám pravdu. Co si budeme.. většina lidí se háda, i když pravdu nemá. Na počítači bývám aktivní dost často, přesto že jsem intovert, tak mám tak nějak počítač jako mojí prioritní zábavu. Nemluvně o tom, že jsem zamilovaný člověk, takže jsem dost v pohodě, bych tedy řekl.

Server - 1v1 Aréna

VIP / Sponzor - Měl jsem perma VIP, ale to se nadále zrušilo, takže nyní ne.

Dexi, přečti si to sakra celé a zamysli se.[…]

Žádost o Admina

Věk: 16 Nick: Sepp Jörgen SteamID: STEAM_0:0:[…]

prečo nejdu servery

prečo nejdu servery prečo nejdu servery prečo nejd[…]

Věk: 17 let Nick: .smkp SteamID: STEAM_0:1:5076680[…]

Pripoj sa do našej Steam Group