FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

od JrBlade
Nick-Blade -iwnl
Steam ID STEAM_0:1:454998401
Server- 1v1
Admin- dex
Důvod- prej multi-hack
Ban-http://banlist.games-town.eu/index.php? ... mit=Search
Proč ? No protože jsem top1 hraju tam každej den ano chápu hodně lidí si stěžuje že jsem hacker ale nejsem opravdu kdybych byl ? proč nemám ow ban/vac ? na mm hraju stejně jak na 1v1 hodně lidí mě zná a může potvrdit že nemám vůbec žadnej podporovací program na aim ani wh. Dokonce jsem si dával přihlášku na admina jenže prej je full team ok ale nechápu proč jsem dostal ban.
Blade
Užívateľov profilový obrázok
od Neezy
Unlock

Dexi možná by bylo vhodné aby si sem poslal nějaký důkaz :) není fér vůči hráčovi to hned locknout. Chtěl bych vidět nějaké demo

Edit:// na to demo ti dávám 24 hodin
od Komplex
On je jinej má managera a ego mu trošku vzrostlo a myslí si, že je pán či ? a to že dostanu ban na forum tak si nepomůžeš :D mužu si účtů udělat kolik chci :D
od Dex
Jak jsem psal,Dostal ban od SMACU.
U mně si koupil Ub.
Došel sem k závěru že u mě si ub koupit nemuže,takže sem mu vrátil peníze a ban.

UB si stále muže koupit jen a jen u Respawna.

Nechám to otevřený jestli se Blade chce vyjádřit.
od JrBlade
Jakože teprve těd jsem si všiml že je to zase open a no to co jsi řekl je pravda ale nechápu proč jsi napsal tohle ?

(U mně si koupil Ub.
Došel sem k závěru že u mě si ub koupit nemuže,takže sem mu vrátil peníze a ban.

UB si stále muže koupit jen a jen u Respawna.)

Trošku nechápu :P
od chiko
JrBlade napísal:
09 Jún 2019, 16:52
Jakože teprve těd jsem si všiml že je to zase open a no to co jsi řekl je pravda ale nechápu proč jsi napsal tohle ?

(U mně si koupil Ub.

UB si stále muže koupit jen a jen u Respawna.)

Trošku nechápu :P
lol nudím se jdu se vyjadřit

třeba proto že dex nemuže prodávat unbany, on ti ho prodal, proto ti vrátil permu a dal penize z5? brain pls.
od chiko
Neezy napísal:
09 Jún 2019, 00:26
Unlock

Dexi možná by bylo vhodné aby si sem poslal nějaký důkaz :) není fér vůči hráčovi to hned locknout. Chtěl bych vidět nějaké demo

Edit:// na to demo ti dávám 24 hodin
nudím se tak se du vyjádřit xd

jak muže dex doložit demo když perma je od smacu a smac dema nedělá? :thinking: tady jako není co řešit xdddd je to fér to normalně locknout když to vysvětlil, nevim co víc řešit xdxd

Nick hráča: sph1nx Steam ID: hráča S[…]

Public

Zdravím chtěl bych požádat o tyto[…]

Věk 17 Nick: Snox SteamID: STEAM_0:0:457768815 Jak[…]

chcel by som sa stažovať na admina menom snox z d&[…]

Pripoj sa do našej Steam Group