Žiadosť o Admina

1
Nick : FrameOf

Vek : 16 ( Chcel by som výnimku, pretože na tomto serveri som veľmi aktívny mrk mrk )

SteamID : STEAM_1:0:193181986

Odohratý čas : 40 hodín, ale na tomto serveri hrávam už tak 2 roky a hrával som tu na veľa účtoch. ( tak 150 hod určite )

Skúsenosť s adminovaním : Bavím sa s veľa adminami takže poznám veľa príkazov.

Dôvod, prečo sa hlásim za admina : Na serveri je veľa krát kopu ľudí, ktorý nepoznajú pravidlá alebo majú ABčko alebo WHčko. A veľmi veľa krát sa stalo, že na serveri nebol admin a nemal to kto riešiť. :( A chcem aby keď príde niekto nový na serveri tak tu ostal a aby to bolo bez problémom. Samozrejme chcem pomôcť tomuto serveru čo najviac.

Informácie o mne : Volám sa Tomáš, mám 16 rokov a môj voľný čas trávim hraním na pc hlavne teda jailbreaky alebo lolko. Keď nikto nehrá tak trávim čas s frajerkou alebo so psom. Milujem zvieratá a cvičenie. Som z dediny pri meste Prievidza a na školu chodím do B.Bystrice odbor staviteľstvo, dizajn a stavba interiéru. Mám brata, ale moc sa s ním nebavím. :)
V podstate trávim čas na jailbreaku alebo hrám lolko. Mám ešte rád módu a rád nosím značkové trička :D .

Server : JailBreak

VIP/SERVER : Mal som VIP už veľa krát, mal som ho aj keď sa dalo kúpiť na stálo.

Re: Žiadosť o Admina

6
ANO

věk - má 16 ale výjimka je možná
Aktivita - hráč je aktivní
Zkušenosti - prý zná
Žádost - vpoho
Chování - hráče znám a je přátelský
Pravidla - hráč zná pravidla
HLSA JAILBREAK

Re: Žiadosť o Admina

8
ÁNO

Vek - ma 16 no myslím že očko by sa dalo zavrieť
Aktivita - hráč je aktívny
Skúsenosti - Niektoré ovláda a iné sa doučí rychlo
Žiadosť - v pohode, niečo by som tam pomenil ale inak OK
Chovanie - v pohode
Pravidla - Pravidla pozná

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 4 guests

cron