FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tady si můžete požádat o unban.
Here you can write request for unban.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od mastickaaa
kedze ma kazdy ignoruje a snitchuje lebo dosli argumenty :DD

BTW CHCEM NECH SA VYJADRIA AJ OSTATNI ADMINI NIE LEN ONI 2 :DDDDDDDDDDD

nemali to iny admini okrem vas 2 riesit?:DDDDDDDDDD

citujem erda : Tak isto som mal veľa banov keď som cheatoval, takže to ma len utvrdilo v tom, že toto čo píšem a čo som videl, nieje nejaká chyba dema či len náhoda, ale pravda.

takze podla neho on mohol prestat cheatovat ale ja nie?:) vac mam na ucte : https://steamcommunity.com/id/prekupnik
kde je posledny ban udeleny pred viac ako 1000 dnami takze nevidim dovod preco by som stale cheatoval a neprestal kedze erdo moze a ja nie?:DD

a este, preco mas kamaratov ktori pouzivaju skeet (gamesense) a vies ako to funguje na forku? vies o tom ze leakovanie forka je na ban za sharing private things? :D

ku dexovi, neviem preco si riesis svoje komplexy na mne a cez hru, ak chces mozme dat meet a vyriesit si tvoje komplexy osobne ak mas nejaky problem :D nemam problem dojst do nejakej diery kde byvas
od Dex
Ty i Elie jste si tímhle vysloužili jak ban na forum tak do hry
BEZ možnosti vykoupení.
Když nedokážete pochopit co tu bylo napsáno tak to nemá cenu a já nemám čas řešit hloupé dětičky co spamují jak forum,tak A-team jak na steamu tak na fb.
A to že brečíte i bývalému A-teamu vám jen přihoršilo.
Gl v životě.
A nezapomeň,učit se učit se,učit se.
Ať v té hlavičce něco probudíte
Užívateľov profilový obrázok
od erdo
1. Argumenty nedošli, všetko dôležité bolo povedané už v predošlom príspevku, takže nevidím ďalší dôvod na nejakú diskusiu.

2. Povedal som, že to, že máš vac ban ma len utvrdilo v tom čo som videl a čo bolo vidieť na deme, skratka že to nieje nejaká chyba dema či výmysel. Nikto nehovoril nič o tom že nemôžeš prestať cheatovať.

3. Kde som napísal že mám kamarátov, ktorí používajú skeet ? Napísal som citujem „...pred rokom som hrával hvh turnaje s chlapcami, ktorí teraz spravujú gamesense forko”. To znamená že som s nimi hral a nie to, že sa stali mojimi kamarátmi.

Dúfam že som ti to pomohol pochopiť keď už celkom jasne tomu nechápeš z prvotného textu.

//LOCK
Žiadosť o ban

• Nick hráča °Okty • Steam ID[…]

JAILBREAK Ahoj, chtěl bych na jailbreak[…]

mute/gag/silence

Žádám o přidání pr&aac[…]

UNBAN

nick: sbiq Steam ID hráča : STEAM_1:0:41904[…]

Pripoj sa do našej Steam Group