FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od MAIK
Zdravím,
tímto bych se rád přihlásil o pozici hl.admina na serveru retake

Věk - 17 let (15.12.2002

Nick - MAIK

SteamID - STEAM_0:0:119778687

Kolik máš nahráno na serveru? - Mám nahráno 3dny a 15hodin (HLstatX -> klik zde)

Znalosti příkazů - Byl jsem na několik měsíců adminem na jednom portále a zde účinkuji delší dobu jako admin ;)

Znalost angličtiny - Moje základní škola byla jazykovka a pracuji v prostředí kde používám z 90% angličtinu

Mikrofón - Mám ho v nejlepším pořádku :twisted:

Něco o mojí maličkosti - Jsem Richard, pocházím z Slovenska a je mi 17 let. Věnuji se už jen na půl sportu behu, baví mne streetbasketball, posilka a počítačové hry. Chodím na Střední zdravotnickou školu, kde studuji obor bezpečtnostně-právní. Jak jsem psal ještě na starém fóru, tak bych chtěl být psovodem (alias Kynologie), v pozdější době se odstěhovat do USA na dobu neurčitou a zkusit tam tamní policejní sbor či rovnou do jejich kontrarozvětky. Mám ještě jeden sen a to být odstřelovačem :) . Co se týče o PC hrách - hraji od 6-7 let, začínal jsem na Counter Strike 1.6, přeskočil jsem CS:S a rovnou na CS:GO. CSGO hraji nějakou dobu od oficiálního vydání (Jsem ale jenom supreme :( )

Na jaký server - retake 1
Užívateľov profilový obrázok
od erdo
Prosím ťa, vysvetlíš mi ako tu môžeš byť admin keď za prvé ťa vôbec nepoznám a za druhé na retake 1 je admin len Denis ?
od MAIK
Nepoznáš ma lebo som tu len od včera, a možem byť admin aj na inom servery ale na retake by bolo najlepšie
od Adam123743
MAIK napísal:
24 Jan 2020, 10:48
Nepoznáš ma lebo som tu len od včera, a možem byť admin aj na inom servery ale na retake by bolo najlepšie
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
od Neezy
xdn’t

Dobrý den, dělal jsem wardena na va&scaron[…]

Neviem kto mi dal ban :D (na forku) Dostal som pe[…]

:)

kedze ma kazdy ignoruje a snitchuje lebo dosli […]

Věk: 16 let (V tomto roce 17) Nick: rotzZ St[…]

Pripoj sa do našej Steam Group