FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Užívateľov profilový obrázok
od Lucko
#13085

Vek: 17

Nick: Lucko

SteamID: STEAM_0:1:461335384

Odohraný čas: Bohužiaľ vám presný odohraný čas nemôžem poskytnúť. Z dôvodu nefunkčnosti vami predloženej stránky určenej na zistenie presného času stráveného na vašich serveroch. Predpokladaný odohraný čas strávený na vašich serveroch je minimálne 50 hodín.

Skúsenosti s adminovanim: Skúseností s adminovanim mám veľa, už približne 4 roky sa venujem pravidelnému adminovaniu na rôznych hrách a aj portáloch. 1 rok som bol adminom na serveri JB, portál zameraný predovšetkým na hru CS 1.6, tento portál bol zrušený pred pár rokmi. Niekoľko rokov (2-4) som sa venoval adminovaniu na GTAčkových serveroch. Pred mesiacom som skončil s adminovanim na novovytvorenom portály z dôvodu zrušenia tohto portálu.

Dôvod prečo sa hlásiš do AdminTeamu: Do AdminTeamu sa hlásim z viacerých dôvodov, začal by som tým ako som už písal vyššie, pravidelnému adminovaniu sa venujem niekoľko rokov. Mám veľa skúsenosti so spoluprácou s ľuďmi v kolektíve. Neustále ma baví a napĺňa ma vykonávanie adminovania čo zahŕňa pomáhanie hráčom s čímkoľvek, usmerňovať hráčov k dodržiavaniu pravidiel, vysvetlenie neznalosti či už pravidiel alebo aj priamym príkladom. Som ochotný venovať v priemere denne 2-5 hodín svojho volného času. Chcel by som podporiť tento server, uvedenými mojimi skúsenosťami (vyššie) a aj vlastnosťami (nižšie).

Informácie o tebe: Volám sa Lukáš, ako som už vyššie uviedol, mám 17 rokov. Študujem na Strednej Priemyselnej Strojárskej a Elektrotechnickej škole v Leviciach. Momentálne študujem 2. ročník v odbore Elektrotechniky. V Leviciach taktiež aj bývam. Robil som veľmi veľa športov, mojím najúspešnejším bol futbal pri ktorom som strávil 4 roky. Momentálne sa venujem posilňovaniu 3 roky. Mám veľmi veľa pozitívnych vlastností, ako prvé mi napadá že som: priateľský, ohľaduplný, úprimný, ambiciózny a zodpovedný.

Server: JailBreak

VIP/SPONSOR Status: Negatívny

Dobrý den, dělal jsem wardena na va&scaron[…]

Neviem kto mi dal ban :D (na forku) Dostal som pe[…]

:)

kedze ma kazdy ignoruje a snitchuje lebo dosli […]

Věk: 16 let (V tomto roce 17) Nick: rotzZ St[…]

Pripoj sa do našej Steam Group