FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Věk: 17

Nick: PandA ^-^

SteamID: STEAM_1:0:154649572

Odehraný čas: 1d 15h

Zkušenosti s adminováním: Celkově jsem byl adminem asi 5 let, s tím, že jsem byl admin na 3 portálech. Byl jsem dlouhou dobu admin i tady na Games-Town a nechal jsem se zrušit, protože byl můj main server smazán.

Důvod proč se hlásíš do AdminTeamu: Na serveru to zase znovu ožívá a není tam pomalu žádný admin, teda aspoň tam žádný není, když jsem online. Jelikož je tam povolený noprime, tak tam chodí hodně cheaterů. S tímhle mám hodně velké zkušenosti se skoro 4k hodinami na csku, takže fakt dokážu poznat, jestli je někdo "zaplej" nebo ne. Pokud se podíváte na moje příspěvky, tak jsem taky nahlásil hodně hráčů co na serveru cheatovalo, pokud se nepletu tak byli všichni zabanovaní.

Informace o tobě: Jmenuji se Mirek a chodím na střední školu v Brně. Jsem vášnivý sumo zápasník a ve svém volném čase tryhardím csko. Jak už jsem psal, na tomhle portále jsem byl adminem cca 1,5 roku, takže myslím, že bych byl dobrým přírůstkem do admin teamu.

Server: COD:MW

VIP/SPONSOR: Na COD:MW ještě předtím, než byl server zrušený, tak jsem vlastnil VIP.
unbann me pls

my nick is s1lent i got banned from robko and it d[…]

Old Maps

Věk: 18 SteamID: ♛✟Kompl€x Odehran[…]

Public a Old maps

Zdravím Nešlo by prosím[…]

Dárek

Upřimně si myslím že by komplex měl dostat […]

Pripoj sa do našej Steam Group