FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tu si môžeš požiadať o admin práva na našich serveroch!
Here you can request admin permissions on our servers!

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
Věk: už 28 :/
Nick: XartiQ
SteamID: STEAM_0:0:9807284
Odehraný čas: 3d 00:16:28h
Zkušenosti s adminováním: Byl jsem téměř rok adminem na Retake serverech Nexusgaming. Bohužel servery byly vypnuty a tak tím končilo moje adminování.
Důvod proč se hlásíš do AdminTeamu: Jsem schopný, férový a baví mě to. Plus chci pořádné hry a ne s cheatery a troly.
Informace o tobě (minimálně 30 slov): Bydlím v Mladé Boleslavi a csko hraju už od verze 1.5 s pauzama až doteď. Pracuju, ale času na hraní mám stále dostatek. Jako admin jsem vždy patřil k těm nejaktivnějším v admin teamu. Koníčky: Florbal, auta, PC, motorka.
Server: Ideálně všechny 3 retaky. Nebo aspoň 1 a 2 (hraju ale na všech)
VIP/SPONSOR Status: Ne
hlstats mi momentálně nejde, tak s tím odkazem to bude horší. Nemám důvod si vymýšlet, ale když je to potřeba, tak počkám až půjde a pošlu link. A jak ti mám svůj věk potvrdit ?:D .. Si mě přidej třeba na steam a můžeme to probrat na chatu. XartiQ
Tak jako lhát nebudu, nějaký hádky s hlupákama rozhodně byly, ale tím, že máš jen můj text, nevidíš celý obsah. Většinou vždy někdo něco hlásí do chatu a já jen odpovídám atd. Ale to už nechám na posouzení jiné. Je jasný, že kdybych byl v pozici admina, tak se takhle určitě nevyjadřuju. Dělal jsem ho fakt dlouho na Nexusgaming a hodně lidi (včetně vedení) mě tam bralo jako jednoho z nej adminů. Klidně se můžete poptat, protože nějaký lidi, co dříve hráli na Nexusu, teď hrají tady a znají mě :).
Však se i podívej na ten chatlog. Je naprosto evidentní, že to je vždy jen nějaký nadávky na jednoho určitýho člověka, co tam dělá naprostý kraviny. A více méně to je jen jedna pořádná, jinak nic hroznýho. Koukni i na další stránky a tam nic takovýho není. ;)
Ale ten chatlog tam prostě je a už je jedno s kým nebo proti komu je to myšleno. I podle toho se lidi rozhodují a je z toho poznat lidské chování a myšlení.
No jak myslíte. Když jsou takovej problém dvě hádky s nějakýma blbečkama (za hodně dlouhou dobu hraní), tak pak chápu, že člověk na tom serveru o admina nezavadí:) Za celou dobu, co jsem tam (a to tam hraju fakt hodně), jsem viděl admina tak 2x. Já mám zkušenosti, jsem normální a vždycky jsem byl jako admin respektovaný. Hraju hodně a jsem v tý hře i docela dobrej, takže na 99% poznám, když někdo cheatuje a nebo je prostě hodně dobrej a to taky dělá hodně. Jestli chcete někoho jinýho, chápu (spíš nechápu, ale ok:D), ale za celou dobu jsem narazil tak na možná jednoho člověka, co by všechny kritéria splňoval a byl by to pro Vás ten ideální admin. Bohužel o adminování ale asi stojí vždy jen děti a lidi, co mají pocit, že dobří hráči cheatují, tak je chtějí pobanovat (stalo se mi na jiném serveru, pak jsem dostal unban) - Soudím dle nicků, které jsou tady na foru a znám je. A hráče třeba ".smkp" klidně dál pošlete, i když kouknete na jeho chatlog a nadává tam úplně stejně :D .. asi jako každý, kdo někdy hrál csko ;)
Naposledy upravil/-a XartiQ v 20 Dec 2019, 16:04, upravené celkom 2 krát.
vedení jailbreaku

podle mě se ani nemusíte snažit se dostat j[…]

na serveru COD:MW není funkční př&ia[…]

Admin

Nick na serveru: Pap-Rika (nick mám jin&yac[…]

Zádost o hl.admina

Zdravím, tímto bych se rád př[…]

Pripoj sa do našej Steam Group