FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Tady si můžete požádat o unban.
Here you can write request for unban.

Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od ffloyd
Tvoj nick - ffloyd
Steam ID - STEAM_1:0:105074741
RETAKE 2
admin - jojko
Dôvod - aimbot
Odkaz na ban - http://banlist.games-town.eu/index.php? ... mid&Submit

Prečo by si mal dostať UNBAN - šťastie v nešťastí, cross na nesprávnom mieste v nesprávny čas. Lepšie povedané, necheatujem a je to nedorozumenie no :D
Užívateľov profilový obrázok
od Fury
Počkáme až se Admin vyjádří. Dávám mu 24 hodin na vyjádření, pokud se nevyjádří máš unban.
od Jojko
podľa mňa sa teraz v csku nedá nikomu veriť,keď niekto už prestal tryhardit csko jak mi floyd pisal tak sa väčšinou vyberie niekto na takúto cestu(cheatovanie pre zabavu)aj keď má 5000h je to jedno pretože vacban alebo overwatchban nedostane na retaku, čo on sám dobre vie.Vo videu si nevšímajte môj hlas a komentár nad hraním a je to irelevantné,hovorím skoro na každého že cheatuje z nervov som druh hráča ktorý veľmi vyplakava čiže si to nevšimajte... toto môj prvý ban čo som dal čiže tak...

https://www.youtube.com/watch?v=ghZzcBA ... e=youtu.be

0:37 čo to je za flash toto by človek s 5k hodinami a semipro hrac neurobil.
0:40 možno random ale boli tam traja a vyzerá to veľmi divne...
1:52 toto by semipro hráč neurobil...
2:39 ?? spray do jedneho miesta lebo si videl týpka ale potom ti to nejako locklo na týpka ktorého si ani nepočul...
3:24 wtf tak taketo skoky by nerobia ani masterguardiany...
3:32 ani nemieriš na týpkov a dávaš hlavy (aimbot/backtracking)
je to krátke video ale podľa mna dostačujúce na to aby dostal ban za cheating
od ffloyd
idem pozrieť tiež teda ako to vyzeralo z tvojho pohladu
Užívateľov profilový obrázok
od Fury
ty dvě hlavy na konci byly divné. ještě jeden den počká. třeba se vyjádří více adminů.
domů přijdu kolem 6. snad to vydržíš.
od ffloyd
Dobre teda, keď už chceš dávať bany tak sa najskôr nauč dodávať demo ako demo, a nie to uploaduješ na youtube. Nič také sa tam vtom "deme" nestalo na ban.

0:37- klasický flash preboha :D
0:40- ano videl som tam 3, a len som strielal do dreva a to,že tam stal už moja chyba nie je :D uplne random frag
1:52- čo konkrétne by neurobil? skakal po mide na publicu? ty autobunnyhoping ,preboha však normalne skačem a keď máš nejaký movement tak vieš skákať nie?
2:39- videl som týpka na longu a potom som videl strely ktoré išli na mňa z midu tak asi tam niekto bude nie? potom som klasicky strielal na long a ten tvoj lock je normalny presun myšky z jedného miesto na druhý
3:24- jaké skoky prosim ťa? neviem či skáčeš na medzerníku ale asi ano, lebo toto je klasická vec keď máš jump na koliečku a len som pokúšal šťastie či mu tam neuletí hlava :D
3:32- nemierim? pozri si to tvoje video na youtube a spomalene prosím ťa :D

Ja sa chcem len spýtať,či by nemal mať natočené demo ako demo normálne a nie nejake video z hry. Predsalen sa to lepšie skúma cez klasické demo v hre, kde sa daju nastaviť aj potrebné veci pre takéto prípady :D a inak, to dívanie sa do vzduchu,čo ťa udivilo len som počúval čo mi kamarát hovorí na discorde, keďže som toho týpka počul na shorte, čo pozeral môj teammate ktorý ho aj zabil
od ffloyd
preboha, však to su klasické hlavy :D :D keď máte aspoň trochu aimu tak vám nerobí problém namieriť na stojáceho a ešte k tomu čupiaceho človeka, a ten posledný frag bol už len o šťastí ktorému tam ta hlava padla :D
od ffloyd
ešte by ma zaujímalo, či to je tvoj prvý účet na csku, keď máš len 150 hodin či kolko :D potom by som sa nečudoval,že tieto veci sú ti podozrivé, len by bolo ešte divné,že človek s toľkými hodinami dostane práva a ma davať pozor pred cheatermi na serveroch
od Jojko
na konci toho videa keď si to spomalíš tak tam vidíš na tom poslednom kile jak ani nemieriš a aimlock ti lockne na hráča a ani nanho nemieriš.
od ffloyd
dúfam,že ti nemusím vysvetľovať,že keď sa hýbeš tak tie gulky nejdú presne tam, kde mieriš... :D
Idiot na JB

Nick : xd adam Steam ID : STEAM_0:1:426023036 D&oc[…]

MFK bez dôvodu

Nick: ᴬᵇʲᵃˡᵛᵃⁿᵏʸᵗᵃⁿᵃⁿ Steam ID: https://steamcommu[…]

Admin žiadosť

vek: 18 steam id: STEAM_0:0:463140897 (24h+) steam[…]

Věk: 17 Nick: PandA ^-^ SteamID: STEAM_1:0:15464[…]

Pripoj sa do našej Steam Group