FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od xyz
Excuseme what the fuck pokud vím tak jsem si koupil sponzora a potom jsem to poslal respawnovi. Ty jsi mi na post academy vůbec nepomohl to spíše ixo ale kk.
od Fl3ryy
Přišel jsem až z dalekého Egypta, abych zde uchoval mír mezi dvěmi náboženství. Každý člověk má právo na svůj názor a také nechápu, proč musíte používat sprostá (vulgární nebo hanlivá) slova. Pokud někdo máte problém s jiným, jsou zde i jiné možnosti, jak vše urovnat. S pozdravem Váš Bůh Fl3ryy
od Monsterko
Lol, tak člověk otevře forum a ukaže se tohle, je mi to nějak fuk, ale něco bych podotkl.

Neezy, si manager , a máš nějaké svoje povinnosti, když se tě člověk zeptá, proč někomu (Holce) dáš výjimku 15 let, i když je vyjímka 16, a klukoj kterému je 15 a má zkušenosti z adminovaným a je to academy to zamítneš. tak by si mu mohl normalně odpovědět, ale jediný čím se bráníš je to, že jsme odešli. a nemáme to řešit.
Ale vem si že ty si určíš sám nějaké pravidla a povinnosti (je mi docela fuk že sis to tam pozměnil, aby si tam měl svuj nick. to je tvoje věc :D) a pak je sám obcházíš? přičemž píšeš že mu to muže být fuk, co uděláš?
Začni přemýšlet prosím tě, jestli si tu budeš dávat vyjímky jen holkám a tvým kamarádum tak si docela idiot no.
Můžeš aspon odpovědět tomu mmatsukimu proč si dal vyjímku Holce (15 let bez zkušenosti) a nedal si jí Klukoj (15 let + zkušenosti, měl academy práva)?
od neppiik
Môže mi dakto vysvetliť jednu vec :D
1. Neezy príspevky ktoré som ja/kristian spravili si zmazal a prekopíroval a dal si tam svoje meno čo je povrchné lebo dajaka ucta pre tých ktorý dačo spravili by mohla byť :D (keby to aspoň pomeníš ale to je ctrlv+c)
2. Dostalo sa mi že dakto z ludi ako je Neezy a neviem kto ešte :D tvrdia že sme nič pre portal nespravili :D ako mne toto príde povrchné :D každý spravil čo mohol :D ja som prekopal forko ako manager :D
3. Súhlasím s houskom :D čo sa týka toho že na poste ako je manager ktorý da sa povedať môže takmer všetko je človek ktorý ma za potrebu nadavať na druhých a zhadzovať ich :D
4. Chcel som odísť v dobrom ale keď dávate bany ľudom ktorý odišli za to že si povedia svoj názor je podla mňa maximalne irelevantné pre dnešnú dobu a ludia čo toto robia by si mali vstúpiť do svedomia <3

Ďakujem za to že som bol súčasťou tohoto A-teamu :) dúfam že respawn prehodnotí funkcie ktoré dal hráčom ktorým nie je ani 15 rokov <3

GLHF IRL <3
od Monsterko
+sem se taky dozvěděl že po serverech řikáš hráčum že jsme nic neudělali no. ale to tu nemá cenu řešit, to že se něco nestalo na tvém serveru, neznamená že jsme tu nic neudělali :-)
od Fl3ryy
Nyní Vám zde nechám prostor, aby jste mi poděkovali, že jsem zabránil dalším konfliktům, a zároveň bych chtěl poděkovat panu Dexovi, že (zatím) jako jediný chápe mé nadměrné IQ. Amen.
od Neezy
Neppiku, nic takového jako je, ze jste pro portál nic neudělali jsem vůbec nepsal takže nevím co si tu vymýšlíš
od ITΛCHI
no nic vyjádřim se k tomuto tématu taky aby se neřeklo a taky je tu dost lidí
Obrázok

1. když jsme odcházeli řeklo se že odejdeme bez problému,v pohodě a taky bez a blbostí no to moc nevydrželo nechápu proč jedna osoba musela rozdat bany ale co nic s tím nic nenadělá pak někdo poslal screenschot našeho chatu ofince to jsem nepochopil proč jí to poslal a ještě mě tím dost vytočil.

2. to že se neezy (cicka) stal managerem a dal pravidla o věku a přijmul adminy kteří by neměli mít takové práva sice s tím taky nesouhlasím ale zase 1.koho měl přijmout když odešla dost kritická část teamu. 2. nejsme součástí gt takže nás to nemusí vůbec zajímat. pokud někdo mu chtěl dát radu mohl mu to napsat jinak.

3. to že někdo má nějaké špatné zkušenosti s nastavajícím admin teamem gt neznamená že má permu komplex taky normalně hrál na jb i když jsem mu já předtím nahodil permu a on měl potom unban a hrálo se uplně normalně a nový admini musí postupovat podle nějakých pravidel takže bezdůvodné permy se nikdo nemusí bát.

4. chci napsat ještě ohledně bhop adminů acnologia jde na relax nevím jak odinkee a cheesy neodepisují mi takže nedokažu říct bylo by dobré kdyby se s nimi někdo spojil.

každopádně gl se serverem
od Dex
Shodli sme se jako A-team na té vyjimce,nic víc nic mín.
Neezy byl proti.
A upřímně už mě to fakt nebaví,odešli ste z portálu,tak se starejte o Relax a tady zbytečně nehroťte .
VY jste se rozhodli skončit.
Nikdo vám nebere ten obrovský kus práce co ste tu udělali,to si samozřejmě ceníme.
Ptejte se na co chcete,hrajte tu,ale jestli tu hodláte hroťit vedení a to jak to funguje po tom co 90% A-teamu odešlo,tak to fakt řešit nebudu.

//
LOCK
Žádost o admina

Věk: 18 Nick: ♛✟Kompl€x SteamID: STEA[…]

UNBAN

Zdravím! Tvoj nick - ✪ .freecko ❤ Z │ rk3.[…]

Žádost o admina

Věk: 14 Nick: SherifKakao SteamID: STEAM_0:0:0 Ode[…]

ziadost o moderatora na ts3

Nick po ktorým si na našom TS3 : ang[…]

Pripoj sa do našej Steam Group