FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Dostal si ban neprávom ? Daj nám o tom vedieť !
Do žádostí píše jen: Žadatel, Nižší vedení (Manager/Banleader)
od MatyCZ
Nick: Maty

Duvod: Včera večer jsem na vašem TS3 dostal permu za "SRANIE SA DO ADMIN VECI" Takže bych prosil o unban Duvod proč chci unabn je že na Games Town hraji po spojení se Relax Gaming a na Relax Gaming jsem přišel se jednou podívat společně s Neppik a D4rk na minigames začlo se mi tam líbit postupem jsem tam hral hral a hral až se spojily servery tak jsem začal hrat minigames na Games Town a hraji už přes 3 roky minigames... pak se to zrušilo. Ale řekl jsem si nevadí začal jsem hrat jb ...
a včera jsem schaněl kamoše (Matese) at dojde na ts že se něco bude řešit jelikož jsem to chtěl řešit s ním a s adminama tak jsem dostal permu za to že se do toho seru i já.
You are banned permanently. Reason: "SRANIE SA DO ADMIN VECI"

PROSÍM O UNBAN UŽ SE TO NEBUDE OPAKOVAT.
Užívateľov profilový obrázok
od Fe Ry
Popravdě ? Neměl si tam co dělat..Jsi normální hráč, ne Admin.A to že si šel za Matesem je clkm jedno. Nemáš to co vůbec řešit protože nejsi Admin a jak je asi v Reasnu asi si se do toho sral..Počkej až se k tomu vyjádří někdo z a-teamu který ti dal ban..Ode mě vše

Edit:Ban bych nechal
Naposledy upravil/-a Fe Ry v 08 Apr 2019, 12:51, upravené celkom 1 krát.
od Dark
Ban si dostal lebo si celý deň niekoho otravoval a riešil si veci ktoré by mal riešiť niekto z vedenia keď si dostal ban prvý krát fury ťa tam zase moovol a riešil si to stále odomna Ban právoplatný
od Monsterko
Nevidím důvod unbanu, když tu jsou duvody vypsané :D
Random polák ok

Nick - Bichu Key-Drop.pl SteamID - STEAM_0:1:1579[…]

JB

XD striptease http://leteckaposta.cz/582825448

VIP - nefunguje aktivace

Zdravím koupil jsem si VIP přes sms, při&sc[…]

Pripoj sa do našej Steam Group