FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od player12
Nick po ktorým si na našom TS3 : player12

Tvoj vek : 14 ((žiadam o vynimku))

Tvoje skúsenosti s TS3 : velmi dobre

Ako často si na našom TS3 : min. 5 H Denne. (NO LIFER)

Prečo by si mal dostať moderátora práve ty : Myslím že pomožem nejakym ludím

Dostačujúci mikrofón pre komunikáciu. : Mám mikrofon cca za 45 E (Razer Electra V2)

Povec Nám Niečo O Sebe Zdravím✌ Moje Meno je Jakub. Chodím do 7. Triedy. Aktualne Vážim 55KG Meraim 167cm. Moje Záluby su HUDBA BYCIKLOVANIE . Aktualne Hrajem hry Menom CS:GO (V Counter Striku hrám SURF:RPG 1v1 Arenky JailBreak MINECRAFT. Doma mám Psa Menom Molča Rád chodím von na Bicykli s kamratmi a Hrat Basket
Naposledy upravil/-a player12 v 17 Sep 2018, 10:08, upravené celkom 11 krát.
od TviTy
-Věk
-Žádost (Mohl jsi jí lépe zpracovat a příjde mi divný, že tě štve někomu pomoct a zároveň píšeš jak rád pomáháš , cituji:,,Pretože si myslím, že dokážem nejednému človeku pomôcť. a sere ma to že ma stále niekto pokuje a musím písat ADMINOVY”

+++Aktivita
+Chování
+Mikrofon
+Zkušenosti

Nevím , jestli moderátor bude potřeba , je hodně aktivních adminů,Ban leadru,vedení, navíc MOD nemá o nic větší permisse jak ADMIN, pokuď tam místo je tak za mě ANO
od player12
viem TviTy ale ak sa mi to nepodarí dám si nabuduce záležat a asi v stredu mi písal vašek nejaký (random) a sa ma pýtal ako spravit roomku a som mu povedal že u Sebastiana
od neppiik
Nooo Neoxa na TSku stretávam raz za čas a skoro vždy dačo potrebuje takže do detailov ho nepoznám c:

++Aktivita
+Skúsenosti s TS (neviem či bude mať "skúšky" ale pokiaľ budú rád by som sa zúčastnil c: )
+Chovanie

-Vek
-Žiadosť je taká nezaujímavá mi príde c:
-GramatYka (ale pravda každý sa môže pomýliť cx )

Za mňa ÁNO.

S pozdravom,
neppiik c:

Mam velkej dick

Věk: 18 let Nick: suplick Steam ID: STEAM_0:[…]

Nick hráča: sph1nx Steam ID: hráča S[…]

Kokaina STEAM_1:1:111294141 Spamování[…]

Pripoj sa do našej Steam Group