FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od Kakashi Hatake
1.Sponzor práva vám môžu byt odobraté pokiaľ ich budete zneužívať!
2.Sponzor nemôže kickovať/mute/gag/slay/slap... hráčov bezdôvodne musí mať nato dôvod !
3.Sponzor výhody hráč dostane vždy iba na serveru, na ktorom si tieto výhody zakúpil [výhody sa nevzťahujú na všetky servery]
4.Sponzor výhody nie su možné prehodiť na iný server.
5.Po zakúpení Sponzor výhod užívateľ nemá možnosť o vrátenie peňazí.
6.Sponzor je navždy ale môžu mu byť odobráte práva !

Bod 1.nesmieš zneužívať a ja neviem čo potom je keď jednému hráčovi dáš gag/mute a ostatným čo spamujú nedáš a ešte sa k ním pridáš.
Bod 2.máš napísane že ak je dôvod tak gag/mute/slay... sú oprávnené tým pádom si si zakúpil práva ktoré máš ako aj Academy admin tým pádom by si mal v chvíli keď na serveri nieje admin takéto veci riešiť a nie ešte ich podporovať.
Keď hráč na ktorého všetci narážali/urážali bol vulgárny tak si mu mal dať Mute keby nepomohlo tak Gag a nie nechať to tak a potom ešte podporovať spam voicu.
Áno zakúpením sponzora si podporil server ale zároveň získal práva k príkazom , + keď si chcel podporiť server stačilo si zakúpiť VIP za 2Eura a mesačne to kupovať alebo 5Eura a hotovo a nie teraz sa vyhovárať na to že si chcel iba podporiť server.
Niekedy tie práva využívaš a niekedy nie ,využívaš ich tak aby si ten server zlepšoval a nie ešte zhoršoval...
Áno sponzor nemá riešiť tieto veci, ale keď tam nieje admin tak by mal ako niekto kto chce pomôcť portálu (nie len peňažne) zakročiť a snažiť sa to upokojiť máš príkazy tak si uvedom zodpovednosť ktorú si s nimi dostal.

Od mňa zatiaľ všetko.

A myslím si že odobratie bolo oprávnené.

Sgt.Black
od Neezy
Za mě taky sundání práv oprávněné!
od Frager
Kakashi Hatake napísal:
06 Jan 2019, 13:37
1.Sponzor práva vám môžu byt odobraté pokiaľ ich budete zneužívať!
2.Sponzor nemôže kickovať/mute/gag/slay/slap... hráčov bezdôvodne musí mať nato dôvod !
3.Sponzor výhody hráč dostane vždy iba na serveru, na ktorom si tieto výhody zakúpil [výhody sa nevzťahujú na všetky servery]
4.Sponzor výhody nie su možné prehodiť na iný server.
5.Po zakúpení Sponzor výhod užívateľ nemá možnosť o vrátenie peňazí.
6.Sponzor je navždy ale môžu mu byť odobráte práva !

Bod 1.nesmieš zneužívať a ja neviem čo potom je keď jednému hráčovi dáš gag/mute a ostatným čo spamujú nedáš a ešte sa k ním pridáš.
Bod 2.máš napísane že ak je dôvod tak gag/mute/slay... sú oprávnené tým pádom si si zakúpil práva ktoré máš ako aj Academy admin tým pádom by si mal v chvíli keď na serveri nieje admin takéto veci riešiť a nie ešte ich podporovať.
Keď hráč na ktorého všetci narážali/urážali bol vulgárny tak si mu mal dať Mute keby nepomohlo tak Gag a nie nechať to tak a potom ešte podporovať spam voicu.
Áno zakúpením sponzora si podporil server ale zároveň získal práva k príkazom , + keď si chcel podporiť server stačilo si zakúpiť VIP za 2Eura a mesačne to kupovať alebo 5Eura a hotovo a nie teraz sa vyhovárať na to že si chcel iba podporiť server.
Niekedy tie práva využívaš a niekedy nie ,využívaš ich tak aby si ten server zlepšoval a nie ešte zhoršoval...
Áno sponzor nemá riešiť tieto veci, ale keď tam nieje admin tak by mal ako niekto kto chce pomôcť portálu (nie len peňažne) zakročiť a snažiť sa to upokojiť máš príkazy tak si uvedom zodpovednosť ktorú si s nimi dostal.

Od mňa zatiaľ všetko.

A myslím si že odobratie bolo oprávnené.

Sgt.Black
Nevím jestli tě to baví nebo co, ale nekupoval jsem si sponzora, protože jsem chtěl (jenom) podpořit server, ale proto, protože mi vadilo, že někteří hráči urážejí a nechápu, proč se tady řeší jenom takové drobnosti, u kterých by mi stačilo jenom říct/napsat, protože většinu friend requestů příjmám a nemyslím si, že bych měl důvod vás poslat...
Takže si myslím, že stačilo mě nějak kontaktovat/napomenou a ne hned odebrat práva. Takto inteligentní lidé nejednají. :)
od Kakashi Hatake
Nevím jestli tě to baví nebo co, ale nekupoval jsem si sponzora, protože jsem chtěl (jenom) podpořit server, ale proto, protože mi vadilo, že mě někteří hráči urážejí a nechápu, proč se tady řeší jenom takové drobnosti, u kterých by mi stačilo jenom říct/napsat, protože většinu friend requestů příjmám a nemyslím si, že bych měl důvod vás poslat...
Takže si myslím, že stačilo mě nějak kontaktovat/napomenou a ne hned odebrat práva. Takto inteligentní lidé nejednají.
Áno takže keď to je na tvoju osobu tak zakročíš ale keď ide o niekoho iného tak sa ešte pridáš na stranu útočnikov.
podla mňa si sa práve priznal že to ho zneužívaš v svoj prospech neviem ako ostatný ale mne to prišlo takto.
A áno docela ma baví ťa poučovať a vidieť ako si s prepačením serieš do huby.
Priklad pár stran do zadu si napísal že si si zakúpil sponzora len aby si podporil server a teraz si si proti rečil.
v skratke ti dochádzajú argumenty.
od Frager
Kakashi Hatake napísal:
06 Jan 2019, 14:18
Áno takže keď to je na tvoju osobu tak zakročíš ale keď ide o niekoho iného tak sa ešte pridáš na stranu útočnikov.
podla mňa si sa práve priznal že to ho zneužívaš v svoj prospech neviem ako ostatný ale mne to prišlo takto.
Priklad pár stran do zadu si napísal že si si zakúpil sponzora len aby si podporil server a teraz si si proti rečil.
Podle mého názoru jsi primitiv a neměl by jsi být v A-teamu. Ale to je jedno takže, nikdy a nikde jsem nepsal, že jsem si koupil sponzora kvůli podpoře serveru, tudíž neumíš číst a nebo jsi to nepochopil a navíc jsi nenapsal nic k tomu, co máš v citaci, takže zapoj mozek (pokud nějaký máš a odpověz mi nebo tady nic už nic nepiš a omluv se). Mimochodem, zajímalo by mě, proč jsem nedostal žádné informace o odebrání sponzora a proč jsem to musel psát na fórum. :| :roll:
od erdo
Podľa môjho názoru jediný primitív si tu ty Frager. Keď vidím čo píšeš ani sa nečudujem že ti odobrali sponzora.
od Frager
erdo napísal:
06 Jan 2019, 17:20
Podľa môjho názoru jediný primitív si tu ty Frager. Keď vidím čo píšeš ani sa nečudujem že ti odobrali sponzora.
Aha takže takhle se chováte k hráčům, kteří podpoří server, na kterém máte Adminy. xDDDDDDD
od erdo
Frager prečítaj si ešte všetko raz a pochopíš prečo som to napísal. Keď si raz menej chápavy tak tažko ti je pomôcť. Myslím si, že všetko už bolo spomenuté predomnou. A ešte jedna vec. Maj na to objektívny pohľad a nemysli si, že za peniaze si kúpiš svet. Len toľko k tomu.
od Fe Ry
Frager napísal:
06 Jan 2019, 17:11
Kakashi Hatake napísal:
06 Jan 2019, 14:18
Podle mého názoru jsi primitiv a neměl by jsi být v A-teamu. Ale to je jedno takže, nikdy a nikde jsem nepsal, že jsem si koupil sponzora kvůli podpoře serveru, tudíž neumíš číst a nebo jsi to nepochopil a navíc jsi nenapsal nic k tomu, co máš v citaci, takže zapoj mozek (pokud nějaký máš a odpověz mi nebo tady nic už nic nepiš a omluv se). Mimochodem, zajímalo by mě, proč jsem nedostal žádné informace o odebrání sponzora a proč jsem to musel psát na fórum. :| :roll:
Psal jsi že sis koupil sponzora kvůli tomu že chceš podpořit server..Teď jsi si celkem nasral do huby..A nemusíš hned nadávat do admina..A Black určitě primitiv není, jediný kdo tu je primitiv jsi ty který už nemá argumenty..A za co by se měl omluvit? Jediný kdo by se měl umluvit jsi ty za to jak si mu začal bezdůvodně nadávat
Podle mě byli práva odebrané OPRÁVNĚNĚ
od Kakashi Hatake
Frager uvedom si jednú vec že si využíval práva iba k svojmu dobru a na to ten sponzor nieje a ospravedlňovať sa ako prepáč ale určite sa nebudem ospravedlňovať decku ktoré si myslí že keď si kúpil niečo že mu budem u nôh.
Myslím si, že je velký rozdíl mezi tím, jestli si zažádám o admina a dostanu ho zdarma a tím, když podpořím server zakoupením Sponzora za 20€.
tak tu si napísal že si iba podporil server a je dosť smutné že aby si si v tom urobil pojistku tak si vymazal jeden celý komentár kde si písal že si ho kupoval aby ti hráči nesrali na hlavu XD

+
Já si ale SPONZORA koupil. Takže to je něco jako VIP, akorát že mám přístup k příkazům, ale to neznamená, že ty příkazy musím používat.
ale tomu hráčovy si dal mute ale keď trebalo dať ostatným tak si na to kašlal + si sa k ním ešte pridal (využívaš to iba v svoj prospech keď niekto útoči na teba ale keď treba to využiť k zlepšení komunity serveru tak ešte ako sponzor dávaš príklad že si niečo viac ako oni.)

Prosím už lock tohto topicu podla mňa sme sa dobrá časť A-Teamu vyjadrili.
Nefunguje mi JB

zdravím dnes som sa chcel len tak pripojiť […]

Věk: 17let Nick: Snox STEAM ID: STEAM_0:0:45776881[…]

Návrhy na Jailbreak mapy a modely

Zdravím , pridávam sem návrh[…]

Cookie

Nick hráča. CookieLogical Steam ID hr&aa[…]

Pripoj sa do našej Steam Group