FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od Fe Ry
Frager napísal:
06 Jan 2019, 12:35
Fe Ry napísal:
06 Jan 2019, 12:32
Frager napísal:
06 Jan 2019, 12:14

Ale já si sponzora koupil, nedostal jsem ho zdarma. V tom je velký rozdíl, takže si myslím, že mi to může být jedno...
Když ti to je jedno proč sis kupoval Sponzora? Když si koupíš sponzora měl bys aspoň trochu udržovat server v pořádku..Když už ti tohle je jedno máš si koupit VIP a ne Sponzora..Takže podle mě byli práva sundány oprávněně
Není mi to jedno, když mi něco vadí, tak to začnu řešit a nevím, proč by se mi měli brát práva za to, že ignoruju porušování pravidel, když se o to mají starat admini. Vždyť ani nemám práva na /ban a na /vote. -_-
Nemusíš jim dávat ban.. Stačí gag/mute na nějakou chvilku..A každý Admin nemůže být na serveru 24H..To musíš pochopit..Když tam není admin tak to máš logicky řešit ty..Chápu kdyby tam byl hacker, to bys nemohl nic dělat, ale když tam někdo 10 minut v kuse nadává a ty pak ještě souhlasíš s tím spamem? Tohle by Sponzor neměl dělat
od Dark
Nič vzlom fury ale vtomto topicu si písal že sponzori sa o to nemusia starať od toho sú tam admini ale je pravda že to podporoval ajtak si myslím že by mu mal sponzor ostať

viewtopic.php?f=19&t=1094
od Frager
Fe Ry napísal:
06 Jan 2019, 12:44
Nemusíš jim dávat ban.. Stačí gag/mute na nějakou chvilku..A každý Admin nemůže být na serveru 24H..To musíš pochopit..Když tam není admin tak to máš logicky řešit ty..Chápu kdyby tam byl hacker, to bys nemohl nic dělat, ale když tam někdo 10 minut v kuse nadává a ty pak ještě souhlasíš s tím spamem? Tohle by Sponzor neměl dělat
Já si ale SPONZORA koupil. Takže to je něco jako VIP, akorát že mám přístup k příkazům, ale to neznamená, že ty příkazy musím používat.
od Frager
Dark napísal:
06 Jan 2019, 12:46
Nič vzlom fury ale vtomto topicu si písal že sponzori sa o to nemusia starať od toho sú tam admini ale je pravda že to podporoval ajtak si myslím že by mu mal sponzor ostať

viewtopic.php?f=19&t=1094
Konečně něco, co mi dává smysl, děkuji. :)
od Fe Ry
Frager napísal:
06 Jan 2019, 12:48
Fe Ry napísal:
06 Jan 2019, 12:44
Já si ale SPONZORA koupil. Takže to je něco jako VIP, akorát že mám přístup k příkazům, ale to neznamená, že ty příkazy musím používat.
Já svůj názor na to řekl..Dále to řešit nebudu
od Kakashi Hatake
Aha takže já podpořím server 15€ za Sponzora a mám zastávat funkci admina, který je zdarma a navíc si ještě někteří vydělávají tím, že prodávají hráčům VIPčka a k tomu je v podmínkách sponzora napsáno, že musím mít důvod k mutu/gagu... (Sponzor nemôže kickovať/mute/gag/slay/slap... hráčov bezdôvodne musí mať nato dôvod !) a ne to, že musím zakročit při porušování pravidel.
Takže aj v podmienkách máš že musíš mať dôvod a spamovanie voicu a nevhodné správanie nieje dôvod ?

Podla mňa je odobratie oprávnené.
od Frager
Kakashi Hatake napísal:
06 Jan 2019, 12:58
Takže aj v podmienkách máš že musíš mať dôvod a spamovanie voicu a nevhodné správanie nieje dôvod ?

A kde máś v podmínkách to, že musím zakročit při porušování pravidel. Všichni se tady pořád opakujete a ještě nikdo to nenapsal tak, aby to dávalo smysl... -_- (Nikdo mi nikde nenapsal/neřekl to, že mám povinost zakročit v takových situacích.)
od Fe Ry
Frager napísal:
06 Jan 2019, 13:05
Kakashi Hatake napísal:
06 Jan 2019, 12:58

A kde máś v podmínkách to, že musím zakročit při porušování pravidel. Všichni se tady pořád opakujete a ještě nikdo to nenapsal tak, aby to dávalo smysl... -_- (Nikdo mi nikde nenapsal/neřekl to, že mám povinost zakročit v takových situacích.)
Meleš tu strašný blbosti.Logicky když si koupíš práva tak bys měl zakročit a ne to ještě podporovat..Souhlasím s Blackem, Práva byli odebrané OPRÁVNĚNĚ
od Frager
Fe Ry napísal:
06 Jan 2019, 13:17
Meleš tu strašný blbosti.Logicky když si koupíš práva tak bys měl zakročit a ne to ještě podporovat..Souhlasím s Blackem, Práva byli odebrané OPRÁVNĚNĚ
Nepsal jsi náhodou, že už se k tomu nebudeš vyjadřovat? Kde máš napsáno, že musím zakročit při porušování pravidel? Jak vidím tak to nebudu asi já, kdo tady "mele blbosti". :)
od Fury
Fragere ty práva si zneužíval a vždy tvoje odpověď byla "zkouším co můžu dělat". Žadal jsi si o ACADEMY a když máš práva na to aby jsi to zarazil tak by jsi to mohl zarazit a ne že to budeš podporovat.

už jsem svoje řekl za mě sebrání práv oprávněné.
Nefunguje mi JB

zdravím dnes som sa chcel len tak pripojiť […]

Věk: 17let Nick: Snox STEAM ID: STEAM_0:0:45776881[…]

Návrhy na Jailbreak mapy a modely

Zdravím , pridávam sem návrh[…]

Cookie

Nick hráča. CookieLogical Steam ID hr&aa[…]

Pripoj sa do našej Steam Group