FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od BlackCrow
Omlouvám se, že píšu sem, ale bohužel mi to nedá :D
1. Pokud jsi si již žádal o Academy Admina (což není tak dávno), tak by jsi už měl vědět jak se rozumný admin/sponzor má zachovat v takhle dané situaci. Takhle jsi A-teamu ukázal, že nejsi vhodný adept na post admina.
2. Když si žádáš o vrácení čehokoliv, dotazuješ se, informuješ, je dobré zachovat chladnou hlavu a slovník.
3. Kdyby jsi nevěděl, že ten příkaz existuje, rozhodně by jsi ho nenapsal správně do konzole. Je hodně stránek kde máš vypsané všechny příkazy a u nich vysvětleno jak se používají, co dělají. Takže výmluva že "experimentoval" mi přijde irelevantní.

Dle mě A-team udělil správný úsudek.

Ještě jednou se omlouvám A-teamu za mou přitomnost v téhle sekci.
od Fe Ry
+Blackcrow
od Lolkoun
Toto musi vyresit nekdo z vedeni nejlepe respawn. Me zajima kdo mu odebral sponzora? Protoze nikdo z vedeni se k tomu neprihlasil. At ten co to sundal rekne proc.
od Fe Ry
Lolkoun napísal:
06 Jan 2019, 19:56
Toto musi vyresit nekdo z vedeni nejlepe respawn. Me zajima kdo mu odebral sponzora? Protoze nikdo z vedeni se k tomu neprihlasil. At ten co to sundal rekne proc.
Myslím že to byl sám respawn, ale nsjem si jistý
od Frager
iXo prý napsal Respawnovi, aby mi odebral práva, nevím jestli je to pravda, protože to nemám nějak ověřené. Ale příjde mi dost absolutní, že se taková blbost řeší už déle jak 24h a že to má už 5 stránek. :D :D :D
Z toho některé odpovědi jsou tak nedomyšlené, až mě z nich bolí hlava a nemám náladu se na tuto tému už znova dívat. :shock:
od BlackCrow
Jako kdyby jsi tento portál neznal...
Všechny věci se tady řeší až co se násilně dostanou dál (domluva přímo s vedením, fórum).

Navíc pokud se již nechceš dívat na tento topic tak tě už asi nezajímají jak to celé dopadne. :| :|

Nick hráča: sph1nx Steam ID: hráča S[…]

Public

Zdravím chtěl bych požádat o tyto[…]

Věk 17 Nick: Snox SteamID: STEAM_0:0:457768815 Jak[…]

chcel by som sa stažovať na admina menom snox z d&[…]

Pripoj sa do našej Steam Group