FLATBOOTS_INTRO 3.3.6

FLATBOOTS_EXPLAIN

Užívateľov profilový obrázok
od Prcina
Po připojení na Jailbreak jsem uviděl nesmyslný a plně nedodělaný nový plugin, přišlo cirka osm hráčů a byla pouze debata o tom, jak ten plugin funguje, všechny jeho chyby a podobně. Následně se připojil "MatoBoost", který všechny hráče mutnul a zeptal se na to, co na tom pluginu je chybné. Moje odpověď zněla nějak takhle: "Všechno", následně nám bylo řečeno, že když řekneme něco ve smyslu "všechno" tak dostaneme pernametní gag. MatoBoost se znovu zeptal, co je tedy špatně na tom pluginu, následně jsem odpověděl tedy, že "konkrétně plugin" na to MatoBoost řekl, že je to souhrn 130 pluginů, tak jsem řekl "Tak 130 chybných pluginů" na to se MatoBoost zachoval tak, že mi místo perma gagu dal radši 30 minutový ban, i když jsem pouze řekl názor na to, na co se MatoBoost ptal, co je na tom chybného.

První ban na portálu Games-Town, let´s go.

Screen - https://ctrlv.cz/LaK6
od ITΛCHI
hale takhle. ohledně jailbreaku je to tak že prostě samotný server v sobě toho má hodně warden,lr,atrakce, těch věcí co tam je je spoustu vše musí fungovat správně a bez chyb teď si k tomu přidej modely,skiny,banlist,práva,sourcemod, to může byt třeba 130 plugin ale může to být i víc záleží na podmínkách a požadavcích teď musíš vše stáhnout aktualní s verzí csgo (občas nadlidský ukol najít vše) a tak aby nic nebylo v rozporu s ostatním a pak to dat na server tak aby vše fungovalo pro nejrůznější mapy hráče a potom co tohle vše uděláš a chceš to vylepšit a rozhodneš se že si dáš práci s tím že opravíš možné chyby tak pujdeš na server a misto toho aby ti lidi řekli co by chtěli změnit tak řeknou že je to celý na nic? samozřejmě že to bude na nic když se dělá jb od nuly nic nikdy není pěkně v early ale čím víc práce do toho vložiš tím jsi pak štastnější že to funguje. jinak nesmyslný možná trošku je ale přijde mi to lepši než ho opravovat aby tak ty nedostatky fungovali.
od Prcina
Řekl jsem, teda spíš napsal pouze svůj názor, jelikož jsem nemohl mluvit z toho důvodu, že tě nikdo nebral vážně, tak jsi využil možnosti mutu a mohl něco prohlásit. Ano, chápu.. jsi majitel potálu, můžeš si dělat co se ti zlíbí, ale takový styl potrestání, tleskám.

Abych se vyjádřil k tobě Itachi, tento plugin Jailu, který je nyní nahozený, jsem viděl dříve na třech jailech, které už nejsou, protože je to čistý propadák, a také nechápu, proč je zcela nedodělaný plugin vhozen na LIVE server, kde hrají normálně aktivně hráči, nyní je Jail spíš takový fun a debatní server.
od OndeR
Co si pamatuji, tak pri vyvoji nejakeho modu se to casto davalo na online server, kde hraji hraci... protoze se timto mohou zapojit do vyvoje. Bylo spravne to tam dat, protoze jen tak se mohou najit vsechny chyby, kazdy si vsimne neceho jineho atd.
V tomto pripade jste se zachovali arogantne k nekomu, kdo se snazi a to je neslusne...

Rekl bych, ze jste jen deti, ktere jen travi svuj volny, drahoceny cas hranim her.
od Monsterko
Líbí se mi téma tohohle topicu "Games-Town A Jeho Vizitka"
přičemž podle toho co tu píšeš, tady děláš tu "Vizitku" ty, když snad se tě normalně člověk zeptá, co nefunguje, tak mu neřekneš všechno ne? když sám víš že některé z těch částí fungujou.
např hlsa jailu, přišel a řekl: "když spawnem míč tak to nespawne, ale vypíše to do prostřed obrazovky..." etc etc... ale nikdy neřekl "všechno".

Za tohle si mužeš sám, a mužeš být rád, že si dostal ban, a né ten perma gag (nevím co je pro tebe horší :x)
od Prcina
Nerozumím tomu poslednímu "Podle mého jste děti, kteří tráví svůj volný čas na počítači." I kdyby to tak bylo, co to na tom mění, to lidi, kteří svůj volný čas tráví na počítači jsou nějak psychicky ovlivnění nebo dokonce i omezení? Je taky trošku rozdíl mezi tím, zda lidé chtějí testovat nebo normálně hrát, i administrátoři na severu nedělají svoji práci, což také chápu, nemá to smysl, když se hraje v podstatě na TEST serveru nyní. Dělal jsem svůj vlastní projekt a pomáhal při úpravě scriptu, myslím si, že i pouze dva lidi, kteří hrají pouze Jail, tak si všimnou minimálně 96% jakýchkoliv chyb.

Když mi bylo řečeno, že dostanu permanentní gag, tak jsem počítal s gagem a né banem za to, že jsem odpověděl na otázku, která nám byla podána, ale tak rozumím tomu, arogantní to sice bylo, ještě, aby ne po zkušenosti s tímto pluginem dříve, stačilo mojí odpověď v chatu ignorovat, kdybych tím spamoval chat či voice, neřeknu ani slovo
.
od MMatsuki
Takže, všechno uvedu na pravou míru, protože mě nebaví stále číst ty "blbosti", co tady kolují neustále dokola.
Hodně lidí mě včera nařklo z toho, že jsem neustále MatoBoosta do toho tlačil a neustále jej otravoval.
Přikládám link, na kterém jasně vidíte, že to tak rozhodně nebylo : https://ctrlv.cz/Wyqm
+ vždy, když se připojil k nám do roomky, tak jsem se ho zeptal " co ten server ". Nebyl jsem já jediný koho to zajímalo, zajímalo to celý a-team JB. Přišlo mi rozumné je o tom informovat co nejdříve. Dále nechápu proč mně, hlsa jb, nebylo oznámeno, že se JB resetuje a přidává se nový cfg ( nevím jak to nazýváte, nepracuji s tím ). Neměl bych být já ten, kdo to ví snad jako první ? :D...

Když jsme vše testovali na FTP ( myslím nový JB ), tak se mi nelíbilo dost věci, kterým mi nikdo nevyhověl a furt se zde objevují. Chtěl bych také říct, že NIKOMU Z ADMINŮ JB se nový JB nelíbil na FTP a to samé platí i teď, samozřejmě počítám i hráče. Jediný co jsem na server chtěl bylo napsané v IZT 1.2.2019, nikde nebylo napsané že chci ÚPLNĚ nový JB. A ano, doopravdy se nový JB nikomu nelíbí, co jsem tak slyšel.

Ovšem cením, že jste aspoň něco udělali. Sám se v tom nevyznám a nevím co kolik zabere času, ale bylo mi řečeno 2.2.2019, že vše, co jsem chtěl na server bude za týden nahozené + modely samozřejmě. Tak je snad jasné, že chci být o vývoji informován nebo snad ne ?

Nyní taky dosti čtu, pouze od adminů, zprávy typu " Nový JB je lepší. " Tyto zprávy snad napíší pouze Ti, kteří tam mají nahráno málo času. Já mám na serveru nahráno něco přes 6 dní a pohybuji se na daném serveru něco přes 5 měsíců a toto je opravdu strašné.
od neppiik
Bol som s matom na Teamvieweri a pozerali sme cfg starých JB. Starý JB bol nepoužitelný (My JB nebol aktivovaný príkladne)

Chyby sa budu časom opravovať :) thats all
Žiadosť o Moderátora Na Counter Strike:Global Offensive

Ako sa volám na TS: Я не здесь SAVAS ◙ Ako […]

Obsah: Vek: (14) Nick: (Kakashi GamesTown.eu) Stea[…]

-My nick is BELLE DELPHINE IS OUR QUEEN -MY ip on […]

Testing mapy - Nábor

Čau mám tu mapu kterou dělám společ[…]

Pripoj sa do našej Steam Group